W piątek w ramach rozgrywek Memoriału Huberta Wagnera reprezentacja Polski podejmie zawodników z Norwegii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Siatkówka: Polska – Norwegia

Siatkówka: Polska – Norwegia

Rok temu z powodu pandemii koronawirusa memoriał się nie odbył. Obecnie sytuacja jest na tyle dobra, że zmagania siatkarzy będą mogli oglądać kibice, co na pewno jest dodatkowym atutem naszej kadry.

W tym roku obsada turnieju nie jest z najwyższej półki i w każdym z tych meczów to Polska będzie zdecydowanym faworytem. Oczywiście wynik nie będzie najważniejszy.

Jest to bowiem sprawdzian dyspozycji przed turniejem na igrzyskach. Jednak na pewno złe wyniki przyczyniłyby się do pogorszenia atmosfery w zespole. A ta jest na pewno bardzo dobra.

Nasi siatkarze zakończyli przecież niedawno turniej Ligi Narodów, w którym zajęli drugie miejsce. Trenerzy podkreślają, że dyspozycja Polaków powinna być coraz lepsza, ponieważ podczas turnieju mocno trenowali.

Wszystko z myślą o imprezie docelowej, jaką są oczywiście Igrzyska Olimpijskie. Pierwszym rywalem będzie reprezentacja Norwegii. Podczas eliminacji do Mistrzostw Europy zajęli oni ostatni miejsce w swojej grupie. Nie jest to uczestnik wielkich turniejów i Polska powinna bardzo gładko sobie z nimi poradzić.

MeczTypKursBukmacher
Polska – NorwegiaUnder 128,51,74PZBuk
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Konferencji – Kwalifikacje: Dundalk – Newtown (Typ i Analiza)
Następny artykułEuro 2020: Anglia – Włochy (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.