Przed nami wtorkowy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem zawody zostaną rozegrane w norweskim Lillehammer. Początek konkursu o godzinie 17:00. Transmisja w TVP Sport oraz Eurosport.

Skoki Narciarskie: Lillehamme

Skoki Narciarskie: Lillehammer

Przyjrzyjmy się pierwszemu skoczkowi, o którym mowa w dzisiejszym typie. Stefan Kraft skacze w tym sezonie fantastycznie i walczy z Kamilem Stochem o drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. W turnieju Raw Air 2019 lokuje się na trzecim miejscu. Widać więc, że jest on w bardzo dobrej dyspozycji zarówno na przestrzeni całego sezonu, jak i w ostatnich konkursach. Potwierdził to także w poniedziałkowych kwalifikacjach, w których ulokował się na czwartej pozycji.

Timi Zajc to słoweński skoczek, dla którego obecny sezon jest bardzo udany. Zajmuje dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Ostatnio jest on jednak w słabszej dyspozycji i dobre skoki przeplata słabymi. W Raw Air 2019 lokuje się na szóstym miejscu, a we wczorajszych kwalifikacjach zajął siódme miejsce.

Obaj skoczkowie skaczą w tym sezonie udanie. Jednak Kraft mimo wszystko to półka wyżej niż Zajc. Austriak walczy zarówno w Raw Air jak i klasyfikacji generalnej, więc nie może pozwolić sobie na słabszy występ. Zajca pozycja w TOP 10 będzie zadowalać. Kraft ma większe umiejętności i ostatnio skacze lepiej, więc bez problemu powinien zająć lepsze miejsce niż Zajc.

MeczTypKursBukmacher
Kraft – Zajc11.32Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWiększe wygrane z Forbet w marcu o 14%
Następny artykułChampionship Norwich vs Hull – 13 marca
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.