Przed nami drugi konkurs Mistrzostw świata w skokach narciarskich. Początek konkursu o godzinie 16:00.

Skoki Narciarskie: Mistrzostwa Świata

Skoki Narciarskie: Mistrzostwa Świata

Po pierwszym konkursie mistrzowskiej rangi polscy skoczkowie nie byli zadowoleni. Jednak podczas treningów pokazali, że znów powinni liczyć się w walce o medale.

Głównym kandydatem bukmacherów, jeśli chodzi o polskich skoczków, jest Kamil Stoch. Gdyby nie genialny w tym sezonie Ryoyu Kobayashi Kamil znów walczyłby o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Zajmuje drugą lokatę i ten sezonie jest w wykonaniu Stocha świetny.

Podczas pierwszego konkursu mistrzostw świata zajął dobrą siódmą lokatę i nie ma powodów, aby martwić się o formę Kamila. Tym bardziej że podczas treningów na skoczni normalnej skakał bardzo dobrze, a podczas piątkowych kwalifikacji zajął drugie miejsce, ewidentnie skracając skok, aby nie wylądować na trybunach.

Dzisiaj zestawiam go w parze z Niemcem Stephanem Leyhe. Jest to skoczek, który ma udany sezon, jednak daleko mu do klasy Kamila. W klasyfikacji generalnej zajmuje jedenastą pozycję. W pierwszym konkursie okazał się za słaby i trener nie zdecydował na jego występ. Z kolei w kwalifikacjach do piątkowego konkursu zajął jedenastą pozycję.

Nie lubię słów takich jak Pewniak czy Lokata, ale nie wyobrażam sobie, żeby Stoch zajął w tym konkursie gorsze miejsce niż Leyhe.

MeczTypKursBukmacher
Skoki Narciarskie: Stoch – Leyhe 1
1.20Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEkstraklasa: Piast vs Śląsk Wrocław – 1 marca
Następny artykułLa Liga: Vallecano – Girona (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.