Nie masz jeszcze konta u żadnego bukmachera internetowego i zastanawiasz się gdzie warto takie konto otworzyć? Co powiesz na możliwość zgarnięcia 1000 złotych bonusu za rejestrację i złożenie depozytu? Takie właśnie atrakcje oferuje nowym klientom największy polski bukmacher – firma Star-Typ-Sport (STS). W ramach promocji dla nowych graczy debiutujący na platformie STS mogą skorzystać z oferty powitalnej gdzie ich depozyt (do maksymalnej kwoty 1000 złotych) zostanie podwojony umożliwiając tym samym grę za dwa razy więcej środków niż pierwotnie zainwestujemy.

Zakłady bukmacherskie STS – darmowe bonusy i promocje

Bonus bez depozytu w STS

Jak wygląda kwestia wypłaty pieniędzy bonusowych? Tutaj wymagania nałożone przez bukmachera są jasne i przejrzyste, a co ważne – również względnie łatwe do zrealizowania. Aby wypłacić środki z bonusu należy obrócić depozyt trzy razy, czyli przy przykładowej wpłacie 100 złotych dokonać kwalifikującego obrotu na 300 złotych.

Co rozumiemy przez kwalifikujący obrót? Są to wszystkie wygrane kupony (zarówno single jak i akumulatory) których łączny kurs wynosi co najmniej 1,91. Oznacza to w praktyce, że zagrać można zarówno singla o kursie 1,91 (lub większym) jak i kombinację kilku zdarzeń, np. dwóch po kursie 1,50 każdy (wtedy łączny kurs kuponu wyniesie 2,25).

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Bukmacher STS ma obecnie bardzo atrakcyjny bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN. Ten bonus otrzyma każdy kto wpisze w STS kod promocyjny podczas rejestracji nowego konta. Taki bonus przed wypłatą należy obrócić trzykrotnie. W tej chwili aktualny kod promocyjny to: BETONLINE

W ustawieniach swojego konta cały czas możemy śledzić jak wygląda aktualny stan obrotu bonusem. W momencie gdy spełnimy warunki jego uwolnienia wszystkie środki zgromadzone na koncie bonusowym staną się częścią salda głównego i będą w pełni dostępne do dalszej gry czy też do ewentualnej wypłaty. Jak zatem widać warunki promocji są jasne i przejrzyste dlatego też warto z powyższej oferty skorzystać.

Nie co dzień zdarza się bowiem okazja otrzymać tak duży bonus. Dlatego jeśli już podejmiemy decyzję, że chcemy założyć konto w STS i skorzystać z oferty na start – warto zastanowić się nad wykorzystaniem całej dostępnej puli, czyli zdeponowaniem 1000 złotych po to by móc otrzymać maksymalną oferowaną przez bukmachera bonusową kwotę w postaci kolejnego tysiąca na konto bonusowe.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPlusliga JSW – Skra – 27 marca (środa)
Następny artykułLaLiga Typ Dnia : Girona – Bilbao – 29 marca (piątek)