Obstawiasz zakłady na sporty wirtualne? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher STS, który zmniejsza przegrane swoim graczom. Bowiem na przestrzeni całego tygodnia od poniedziałku do niedzieli bukmacher dokona zwrotu połowy stawki za trzy pierwsze przegrane kupony.

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Jedynie gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty mogą wziąć udział w tej promocji.

Jest to akcja tygodniowa i trwa od poniedziałku do niedzieli, aż do odwołania. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Główny warunek promocji to fakt, że na kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Freebet od bukmachera bez depozytu. kod promocji BETONLINE

Kupony są rozliczane na przestrzeni całego tygodnia, od poniedziałku do niedzieli. Jeżeli w tym czasie będziesz miał, trzy bądź więcej kuponów przegranych. To bukmacher STS dokona zwrotu połowy stawki za trzy pierwsze przegrane kupony.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna. Jednak wszystkie z nich muszą pochodzić z oferty sportów wirtualnych. A mogą być to zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowego.

Darmowy bonus u bukmachera bez depozytu. Kod promocyjny STS: BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki, za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Granie freebetmi bądź innymi środkami sprawi, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić, jeżeli spełnimy następujące warunki:

  • dokonamy trzykrotnego obrotu, otrzymaną wartością
  • w obrocie biorą jedynie kupony wygrane
  • kurs kuponu musi wynieść minimum 1.91

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia: Sporting – Portimonense – 3 marca
Następny artykułTyp dnia: Midtjylland – Nordsjaelland – 4 marca
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.