W sobotę w ramach rozgrywek o Super Puchar siatkarze ZAKSY zagrają z zawodnikami Asseco. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Super Puchar: ZAKSA – Asseco

Super Puchar: ZAKSA – Asseco

Przed nami półfinałowe mecze o trofeum. Trudno wskazać faworyta, ale kilka wniosków można wyciągnąć. Wiele zmian zaszło w zespole Asseco Resovii, która praktycznie w całości wymieniła swoją drużynę.

Gracze, jakich sprowadzili, są bardzo jakościowi, ale na pewno w pierwszych meczach nie będą w stanie pokazać pełni swoich możliwości.

Alberto Giuliani, trener Asseco Resovii przyznaje, że potrzebuje około dziesięciu meczów, aby zespół grał na miarę swoje potencjału i nie ukrywa, że rywale są w tym meczu faworytami.

ZAKSA jest bardziej stabilnym zespołem, w którym nie doszło do wielu zmian. W dodatku do zdrowia wrócił Łukasz Kaczmarek. Z nim w składzie ZAKSA powinna być jeszcze silniejsza.

ZAKSA pokazywała w meczach sparingowych, że jest bardzo mocna i powinna potwierdzić to także w kolejnym meczu, tym razem o stawkę. Rywale mają silną kadrę, ale przeszli rewolucję i na ten moment ZAKSA jest lepszym zespołem. Stawiam na ich zwycięstwo, a dla pewności można podeprzeć się handicapem.

MeczTypKursBukmacher
ZAKSA – Asseco1(+1.5)1.40etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Białoruś – Albania (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Serbia – Turcja (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.