W poniedziałek w ramach rozgrywek szwedzkiej Dywizji 1 piłkarze Qviding podejmą zawodników Värnamo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Szwecja Dywizja 1: Qviding – Värnamo

Szwecja Dywizja 1: Qviding – Värnamo

Qviding to klub, który przed tym sezonem był jednym z kandydatów do spadku. W tym sezonie niestety potwierdza się to. Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim sezonie dwadzieścia trzy punkty.

Lokują się na trzynastym miejscu w ligowej tabeli. Jest to miejsce barażowe. W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Trollhättan. Byli w tym meczu wyraźnie słabi i przegrali z nimi 0:2. 

Värnamo to z kolei klub, który pewnie zmierza po awans. Aktualnie zajmuja pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie, aż pięćdziesiąt pięć punktów po dwudziestu dwóch meczach. 

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami ósmego w ligowej tabeli Linkoping City. Zagrali na swoim dobrym poziomie. Wygrali ostatecznie 2:1 i po raz kolejny zgarnęli komplet punktów.

W poprzeniej rundzie piłkarze Värnamo wygrali u siebie zawodników Qviding 5:0. W kolejnej rundzie także są faworytami. Idą od zwycięstwa do zwycięstwa i powinni spokojnie pokonać tak słabego rywala.

MeczTypKursBukmacher
Qviding – Värnamo21,33Totolotek

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Chorwacja – Szwecja (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Czarnogóra – Luksemburg (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.