Dobrze sobie radzący w ostatnich tygodniach Evans podczas najbliższego swojego spotkania zmierzy się z Jungiem. Faworytem tego pojedynku niewątpliwie jest ten pierwszy, który nie powinien mieć większych problemów problemów z wygraną.

Evans – Jung: Typ i analiza

Evans – Jung: Typ i analiza

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć wyraźna, bo Evans obecnie zajmuje pięćdziesiąte piątej miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal skalsyfikowana jest na sto trzydziestej ósmej pozycji.

Patrząc na wyniki gry na hardzie w tym sezonie to Evans zanotował dziewiętnaście wygranych i osiem razy ponosił porażkę. Natomiast Jung w tym sezonie sięgnął po jedenaście zwycięstw i tyle razy samo przegrywał. Jednak patrząc na wcześniejsze lata to również Daniel lepiej sobie radził na tej nawierzchni.

„Może nie będzie to łatwe do końca spotkania dla Evansa, ale po ostatniej piłce powinien cieszyć się z wygranej” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Poza tym obecna dyspozycja również przemawia za Evansem, który to w minionych tygodniach na trawie prezentował się niezwykle solidnie. W każdym występie prezentował solidną grę. Wystarczy zobaczyć chociażby turniej w Nottingham, gdzie to wygrał całą imprezę. W Eastoburne sięgnął ćwierćfinał, zaś w Wimbledonie doszedł do trzeciej rundy przegrywając po zaciętym spotkaniu z Sousą.

Tego natomiast nie można powiedzieć o Jungu, który to w ostatnich tygodniach jedynie podczas challengera w Winnetka zaprezentował się przyzwoicie, gdzie to doszedł do ćwierćfinał. Jednak zwycięstwa nad takimi zawodnikami na Neuchrist czy Pervolarakis w żadnym wypadku nie są przekonujące. W kolejnych swoich bojach również nie był wstanie przejść eliminacji jak to miało miejsce w Hertogenbosch czy Wimbledonie.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jung stoczył dwa zacięte boje podczas eliminacji do tego turnieju, gdzie to okazał się lepszy od Bolta oraz Younga. W każdym z tych spotkań minimum jedna partia kończyła się po TB.

Reasumując, nie da się ukryć, że Evans jest dużo lepszym zawodnikiem, poza tym znajduję się w dużo lepszej dyspozycji oraz radzi sobie lepiej na hardzie od swojego rywala!

Spotkanie  Evans – Jung  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Evans – Jung11.44Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (Typ i Analiza)
Następny artykułKwalifikacje LE: Lechia Gdańsk – Brondby (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.