Ciekawą promocję na każdy piątek ma bukmacher Totolotek. Ponieważ wystarczy, że w ten dzień tygodnia dokonamy zawarcia kuponu, by cieszyć się o 14% większą wygraną.

Promocja jest skierowana dla osób, które posiadają zweryfikowane konto u bukmachera. Obowiązuje ona w każdy piątek tygodnia. Jeżeli tego nie posiadasz to jest dobra okazja. Ponieważ już na starcie dostaniemy freebeta a od bukmachera w wysokości 20 PLN.

Na kuponie nie jest określona ilość zdarzeń. jednak musi na niej znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie z oferty Toto-Mix lub Live.

Stawka kuponu musi wynieść przynajmniej 100 PLN. Minimalny kurs zdarzenia na kuponie to 1.06, łączny natomiast 2.00.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to możesz cieszyć się z większej wygranej o 14%!!

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z siatkówki na 10 stycznia (czwartek)
Następny artykułTypy z hokeja na 11 stycznia – piątek
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.