Jedno z ciekawszych piątkowych spotkań podczas eliminacji Mistrzostw Europy będzie to rywalizacja pomiędzy Islandią, a Francją. Nie da się ukryć, że gospodarze będą chcieli sprawić niespodziankę i urwać punkty wyżej notowanej drużynie, ale to właśnie Trójkolorowi są faworytami tej potyczki.

Islandia – Francja :Typ i analiza

Islandia – Francja :Typ i analiza

Islandia do tego pojedynku przystąpi jako trzecia siła w grupie H z dorobkiem dwunastu punktów. Francuzi natomiast zajmują drugie miejsce, gdzie to dosyć sensacyjnie ustępując Turkom.

Nie da się ukryć, że Francuzi są głównymi faworytami do wygrana tej grupy. Mistrzowie Świata nie mogą sobie pozwolić na niespodziankę po tym jak przegrali sensacyjnie swoje spotkanie z Turcją.

Islandczycy natomiast będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie to podczas tych eliminacji jeszcze nie stracili punktów. Wyspiarze kolejno wygrywali z Albanią, Turcją oraz Mołdawią.

Nie da się ukryć, że Islandczycy na własnym obiekcie są groźnym zespołem, ale z drugiej strony Francja jest to aktualny Mistrz Świata, a poza tym drużyna o ogromnym potencjale. I powinna to potwierdzić również podczas tego pojedynku” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Podczas dwóch ostatnich spotkań o stawkę Francuzi strzelili Islandczyków, aż dziewięć bramek. Pierwsze spotkanie eliminacyjne Trójkolorowi wygrali na własnym obiekcie pewni , bo 4-0.

Owszem podczas tego spotkania nie będzie im łatwo na pewno o dobry wynik, ale nie da się ukryć, że Francuzi powinni przeważać tutaj przez większość spotkania. Wszystkie atuty są po stronie na pewno Trójkolorowych którzy nie tylko posiadają większy potencjał, ale i również pod względem kadrowym wyraźnie odstają od swoich przeciwników.

Freebet od bukmachera bez depozytu. kod promocji BETONLINE

Z pewnością w składzie Francji od pierwszej minuty zagrają Coman, Ben Yedder, Griezmann czy Lamer, którzy powinien poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

Islandczycy na pewno zyskują na tym, że od lat grają praktycznie tym samym składem. Jednak średnia wieku tego zespołu to blisko 31 lat, gdzie u Francuzów to 25.

Reasumując, Francuzi są zdecydowanie mocniejszym zespołem. Mają zdecydowanie lepszą drużyną i bardziej doświadczoną. Poza tym mają znacznie więcej indywidualności, którzy są wstanie rozstrzygnąć o losach tego pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Islandia – Francja21.44STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Brazylia – Senegal (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Kolumbia – Chile (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.