Jedno z sobotnich spotkań w lidze szwedzkiej hokeja na lodzie – SHL zostanie rozegrane pomiędzy zespołami, które znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli, tj. lider Frolunda, a ich rywale będzie zespół, który zamyka ligową tabelę – Timra.

Ciężko uwierzyć tutaj w inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy. Tym bardziej, że cały czas walczą o wygranie rundy zasadniczej. Obecnie mają pięćdziesiąt trzy punkty na swoim koncie, ale daje im to zaledwie jeden punkt przewagi nad drugi zespołem w lidze.

Po serii czterech wygranych przyszła przegrana, ale dopiero po dogrywce z Rogle. Z pewnością teraz będą chcieli się gospodarze zrewanżować tym bardziej, że rozegrają ten mecz na własnym lodowisku. Podczas wcześniejszych potyczek nie mieli żadnych problemów z wygrywaniem swoich konfrontacji. Przede wszystkim przez ofensywę, gdzie strzelali całą masę bramek. I powinno być również podobnie i w tym boju.

Mają kim tutaj postraszyć swoich przeciwników, ponieważ bardzo dobry sezon rozgrywają Lasch, lindqvist, Hjalmarsson czy Westerholm. Można powiedzieć, że spokojnie stać tych zawodników na zdobycie punktów w tym boju.

Zespół Timry również potrzebuje punktów jak tlenu. Bowiem obecnie zamykają ligową tabelę, ale na pewno stać ich na utrzymanie się w lidze. Chociaż trzeba przyznać, ze punkty dla nich są niezwykle potrzebne. Jednak wygrane trzeba przyznać, że przychodzą dla nich z wielkim trudem. Owszem wygrali dwa z pięciu pojedynków, ale były to zwycięstwa dopiero po dogrywce.

Myśląc o walce z Frolundą musza zagrać w każdym elemencie niezwykle skutecznie. Jednak trzeba przyznać, że nie będzie to łatwe zadanie. Przede wszystkim przez grę tego zespołu w defensywie. Tracą regularnie sporo bramek, a w szczególności ma to miejsce na wyjazdach.

Słaba gra w obronie z takim zespołem jak Frolunda może okazać się bardzo bolesna. Tym bardziej, że w tym sezonie obie ekipy grały ze sobą dwukrotnie i za każdym razem wygrała ekipa Frolundy.

MeczTypKursBukmacher
Frolunda – Timra11.45Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMunchen – Schwenninger – Typ Dnia – 4 stycznia
Następny artykułW styczniu Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.