Jedno z poniedziałkowych spotkań w lidze czeskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy zespołami Vstetin, a Slavią Praga. Faworyt tego boju jest tylko jeden są nim gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Vsetin to ekipa, która walczy o czołowe miejsca na koniec rundy zasadniczej. Obecnie zajmują drugie miejsce mając siedemdziesiąt dwa punkty, a daje im to przewagę zaledwie dwóch punktów nad czwartym zespołem.

Z drugiej strony Slavia Praga sklasyfikowana jest na dziewiątej pozycji. Jednak na pewno nie będzie im łatwo wywalczyć im grę w playoffach. Ponieważ przewaga nad dzisiejszym zespołem wynosi zaledwie dwa punkty.

Wszystkie atuty są po stronie gospodarzy, tym bardziej, że grają na własnym lodowisku, gdzie notują najlepsze wyniki z wszystkich zespołów w lidze. Zanotowali do tej pory szesnaście wygranych oraz trzykrotnie ponosili porażkę.

Kolejny atut tej ekipy jest ofensywa. Nastawieni są atak, strzelenie bramek przychodzi im z wielką łatwością.
W składzie maja trójkę czołowych zawodników ligowych: Rob, Jonak oraz Pechanec.

Trudno spodziewać się tutaj innego wyniki niż wygrana gospodarzy. Gospodarze jeżeli nie zlekceważą rywali bez najmniejszych problemów powinni sięgnąć po wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Vsetin – Slavia Praga11.48
Fortuna 
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułForbet rozdaje trzy bony po 200 PLN
Następny artykułZvolen – Nove ZamkyTyp dnia 8 stycznia (wtorek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.