Trudno spodziewać się niespodzianki podczas rywalizacji pomiędzy Zavarevem, a Chardnym Mimo, że Francuz nie jest to zawodnik do „bicia” to jednak daję mu osobiście małe szanse na zwycięstwo podczas spotkania z Alexandrem.

Zverev – Chardy: Typ i analiza

Zverev – Chardy: Typ i analiza

Rożnica chociażby w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami jest wyraźna. Zvarev obecnie zajmuje szósta pozycję w rankingu ATP, zaś jego przeciwnik sklasyfikowany jest na siedemdziesiątej pierwszej pozycji.

Patrząc na dokonania tych zawodników na hardzie podczas tego sezonu to Alexander wygrał dziewiętnaście spotkań i dziewięć razy przegrywał, zaś bilans Chardego to 14/9. Warto jest jednak podkreślić, że na spotkania od początku tego sezonu zdecydowanie lepiej radzi sobie Zvarev i to właśnie on powinien pokazać swoją wyższość podczas tej rywalizacji.

Chardy zgadza się jest to bardziej doświadczony zawodnik, ale nie można zapominać, że swoje najlepsze lata ten zawodnik ma już za sobą. Zupełnie inaczej to wszystko wygląda po stronie Zvareva, który robi coraz większe postępy i awansuje w rankingu coraz wyżej. Z pewnością Francuz będzie chciał jak najszybciej „kończyć” piłki, ponieważ podczas dłuższych wymian górą będzie na pewno Zvarev.

Zvarev cały czas utrzymuje swój wyskoki poziom poniżej, którego nie schodzi. MW poprzednim tygodniem rywalizował na kortach w Pekinie, gdzie doszedł do półfinału. Po drodze można powiedzieć, że bez większych problemów ogrywał takich zawodników jak Tiaofe, Auger cy też Quarrey. Nie dawał tam żadnych szans swoim rywalom, gdzie przekonująco wygrywał w dwóch setach. Zatrzymał go dopiero Tsistias, z którym stoczył i tak zacięty pojedynek.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Chardy natomiast owszem wygrywał w ostatnim czasie swoje pojedynki jednak miały one miejsca przede wszystkim w eliminacjach. Musiał je przechodzić podczas turnieju w Pekinie, gdzie odpadł w drugiej rundzie. Wygrał jedynie pojedynek z Cecchinato 2-1. A przecież nie można zapominać, że Włoch na hardzie gra słabo.

Również do tej imprez musiał mierzyć się w kwalifikacjach, gdzie to ogrywał kolejno takich zawodników jak Karatsev oraz Evansa. W pierwszej rundzie mierzył się z Edmunde, gdie to wgrał 2-0, ale wynik nie pokazuje tego co działo się na korcie, ponieważ dwie partie były wyrównane.

Zvarev jak zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego spotkania. Możliwości ma znacznie większe od swojego rywala. Poza tym na hardzie dużo lepiej radzi sobie od rywala, a poza tym notuje lepsze wyniki. Jeśli Alexander zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Zverev – Chardy11.38etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz towarzyski: Niemcy – Argentyna (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Brazylia – Senegal (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.