Jedyny poniedziałkowy pojedynek w LaLiga zostanie rozegrany pomiędzy Alaves, a Levante. Obie drużyny na pewno mają o co walczyć, ponieważ mają coś do uwodnienia.

Alaves ma możliwości na europejskie puchary. Może nie mają super zawodników w tym zespole, ale jako całość są niezwykle mocni. Możliwości mają spore, ale czas wreszcie się przełamać. Ponieważ nie wygrali żadnego z czterech ostatnich pojedynków ligowych. Jednak myśląc o TOP 6, na pewno muszą zacząć wygrywać punkty. Strata przecież do czwartej drużyny wynosi zaledwie cztery punkty.

Z pewnością będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali od początku sezonu pięć wygranych, czterokrotnie remisowali oraz raz przegrali. Może nie porywają swoją grą w ofensywie. Jednak są konsekwentni w swojej grze. Umieją zagrać solidnie w defensywie po czym wyprowadzić kontrę i strzelić bramkę.

„Alaves nie raz już w tym sezonie pokazało, że są mocni. Urywając punkty czołowym zespołom w lidze. Levante spokojnie ich w ich zasięgu. Tym bardziej, że Alaves ten bój rozegra przed własną publicznością.” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Levante natomiast to obecnie trzynasta drużyna LaLiga z dorobkiem dwudziestu siedmiu punktów. Zresztą o dobrej dyspozycji tego zespołu nie można również powiedzieć. Ponieważ wygrali zaledwie jeden z pięciu ostatnich spotkań. Udało im się jedynie pokonać drożynę Valladolid 2-0.

W dodatku ten mecz rozegrają na wyjeździe, gdzie nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu pojedynków. Jednym z głównych ich problemów jest defensywa. Zachowanie czystego konta przychodzi z wielkim trudem. A to powinni wszystko wykorzystać gospodarze.

Lepszą jakość i możliwości mają gospodarze. Owszem ostatnie wyniki piłkarze Alaves nie są najlepsze, jednak stać ich na znacznie więcej. I jest to na pewno dobry mecz na przełamanie.

Spotkanie Alaves – Levante można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Alaves – LevanteDNB – 11.52Etoto
5/5 - (2 votes)
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane na Ligue 1 o 14%!!
Następny artykułTotolotek zwiększa wygrane o 14% na LM!
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.