Jedno z poniedziałkowych spotkań w portugalskiej Premiera Liga będzie rozegrane na Estádio da Luz, gdzie to o ligowe punkty zagrają ekipy Benficy z Chavas. Jeżeli gospodarze nie zlekceważą swoich rywali i zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Benfica – Chavas – poniedziałek 25 lutego

Benfica – Chavas – poniedziałek 25 lutego

Benfica obecnie zajmuje drugie miejsce i celem tego zespołu jest Mistrzostwo Portugalii. Niewątpliwie stać ich na to. Lecz cały czas muszą gonić zespół Porto. Obecnie tracą cztery oczka do lidera, lecz mają jedno więcej spotkań do rozegrania.

Dyspozycja gospodarzy jest bardzo dobra. Piłkarze Benficy wygrali wszystkie ostatnie pięć spotkań. Jeżeli idzie o wyniki przed własną publicznością w tym sezonie to zespół Benficy wygrał osiem pojedynków, raz zremisował oraz tyle razy samo ponosił porażkę.

Nie da się ukryć, że największym atutem tego zespołu jest ofensywa. Nie maja żadnych problemów ze strzeleniem bramek rywali. Jak zobaczymy na ostatnie dziesięć pojedynków przed własną publicznością to ten zespół w siedmiu strzelił dwie lub więcej bramek. Warto jest też przypomnieć wynik tego zespołu z początku lutego, gdzie na własnym obiekcie pokonali 10-0 Nacional.

A mają kim straszyć swoich rywali. Mają w swoim składzie klasyfikacja najlepszego strzelca w lidze – Seferovca, A poza tym od pierwszej minuty powinni zagrać Jonas, Pizi, Felix czy Silva. Warto jest podkreślić, że Pizzi zanotował już dwanaście asyst w tym sezonie.

W czwartek grali w Lidze Europejskiej. I nastroje na pewno w zespole są dobre po tym jak pokonali Galataaray w dwumeczu i tym samym przeszli dalej.

Odbierz bonus

„Benfica niewątpliwie jest znacznie mocniejszym zespołem. Możliwości mają bardzo duże i takie spotkania jak te muszą wygrywać myśląc o Mistrzostwie Portugalii” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Chavas to zespół znajdujący się po drugiej stornie ligowej tabeli. Z dorobkiem dziewiętnastu punktów sklasyfikowany jest na siedemnastej pozycji. Celem tego zespołu niewątpliwie jest utrzymanie siew lidze. Obecnie tracą do miejsc dających utrzymanie cztery punkty. Jednak, aby zrealizować swoje zdanie muszą regularnie punktować. A zdobycie punktów przychodzi im z wielką trudnością.

Przede wszystkim podopieczni Fernandesa na wyjazdach rzadko punktują, gdzie w tym sezonie strzelili zaledwie dwie bramki, raz zremisowali oraz osiem razy do domu musieli wracać bez chociażby jednego punktu. Warto jest odnotować, że w tych pojedynkach strzelili zaledwie sześć punktów.

Nie jest trudno przewidzieć przebieg tego pojedynku, gdzie od pierwszej minuty z pewnością będą przeważać gospodarze. To właśnie ekipa Benficy będzie dyktować tempo meczu. Goście nie da się ukryć, że będą nastawieni na obronę. Chociaż sami dobrze wiedzą jaki potencjał mają gospodarze w ofensywie.

Pojedynki bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za zespołem gospodarzy. Gospodarze pod każdym względem są znacznie lepsi od swoich rywali. I jeżeli nie zlekceważą rywali to nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Spotkanie Benfica – Chavas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Benfica – ChavasBenfica-1.51.43Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPromocja od Forbet, który zmniejsza przegrane
Następny artykułBundesliga: RB Lipsk – Hoffenheim (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.