Można powiedzieć, że jest to pojedynek pomiędzy Dawidem, a Goliatem. Musiałaby stać się chyba sporą niespodzianką, żeby Chievo wygrało ten mecz pojedynek.

Oba zespoły znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowe tabeli. Juve z dorobkiem pięćdziesięciu trzech punktów jest liderem włoskiej Serie A. Z drugiej strony Chievo na swoim koncie ma zaledwie osiem punktów, co daje i ostatnie miejsce.

Z pewnością piłkarze Starej Damy będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie. Ponieważ od początku sezonu na Allianz Arena zanotowali dziewięć wygranych i raz zremisowali. Co jest najlepszym wynikiem w lidze. Z drugiej strony Chievo na wyjazdach jeszcze nie wygrało żadnego spotkania. Natomiast udało im się zanotować cztery remisy i pięć porażek.

Obie drużyny wiadomo, że grają o dwa zupełnie inne cele. Juve chce obronić tytuł Mistrzowski i ma wszystkie ku temu atuty. Mają sporą już przewaga nad drugim zespołem, a ewentualną wygraną mogą ją jeszcze powiększyć. Z drugiej strony Chievo to drużyna walczą o utrzymanie się w lidze. Nie będzie to dla nich łatwe zadanie, ponieważ strata do miejsc dających utrzymanie wynosi dziewięć punktów.

Obecna dyspozycja również przemawia za zespołem Starej Damy. Tak samo jak potencjał, możliwości czy klasa piłkarzy. Juventus jest znacznie lepiej ułożonym zespołem od swoich rywali. Każdy na boisku dobrze wie co ma robić.

Przebieg meczu również nie jest trudny do przewidzenia. Ponieważ od pierwszej do ostatniej minuty tego pojedynku będą przeważać gospodarze. Juve umie utrzymać się przy piłce, stwarzać sytuacje bramkowe. Dla gości natomiast pozostanie jedynie skupić się na defensywie i obronie własnej bramki.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Juventus – Chievo BTS- NIE 1.45          Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z Premier League na sobotę 19 stycznia
Następny artykułTypy z tenisa na 22 stycznia (wtorek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.