Pierwsze spotkanie w pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną Arsenalu 3-1. Lecz trzeba podkreślić, że oba te zespoły przede wszystkim dobrze czują się na własnym obiekcie. Czwartkowy bój zostanie rozegrany na Mestalla, a to daje przewagę niewątpliwie zespołu Valencii.


Darmowy typ, analiza, stream z Ligi Europejskiej: Valencia – Arsenal

Darmowy typ, analiza, stream z Ligi Europejskiej: Valencia – Arsenal

Można być pewnym, że Valencia dla Arsenalu będzie niewygodnym zespołem. Nietoperze również do tego pojedynku przystąpią w dobrych humorach, po ty jak wygrali w weekend z Huescą 6-2 i zyskali większą pewność siebie. Owszem rywal nie był zbyt wymakający, ale taka wygrana była dla nich ważna, ponieważ wcześnie mieli spore problemy, aby wygrać swój bój.

Z drugiej strony nie można zapominać, że w tym sezonie Arsneal w spotkaniach na własnym obiekcie prezentuje się obronie, ale ten zespól traci na jakości opuszczając mury własnego obiektu. Na pewno w tym boju będą przygotowani na defensywę. I ciężko jest uwierzyć, żeby zaczęli atakować bramkę rywala, stać na to jak w tym sezonie idzie im gra na wyjazdach.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Chociaż na pewno nie można lekceważyć Arsenalu w żadnym wypadku. Bowiem potencjał ten zespół posiada bardzo duży. A poza tym ich trenerem jak dobrze wiadomo jest Emery, który jest specjalistą wręcz od wygrywania Ligi Europejskiej.

Trzeba dodać, że Valencia na Mestalla potrafi grać wielkie mecze i wygrywać z mocnymi zespołami.

Również warto jest podkreślić, ze to właśnie Valencia musi tutaj odrabiać straty z pierwszego pojedynku. Niewątpliwie wraz z upływem czasu i niekorzystnym wynikiem może dla tego zespołu wkraść się nerwowość, którą z pewnością powinni wykorzystać przejezdni.

Spotkanie Valencia – Arsenal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Valencia – Arsenalx21.83Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Liverpool – Barcelona (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: Chelsea – Frankfurt (Typ i analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.