Przed nami już przedostania seria spotkań LOTTO Ekstraklasy. We wtorek 14 maja dojdzie do trzech spotkań w grupie spadkowej. Jedno z nich będzie miało miejsce w Zabrzu, gdzie miejscowy Górnik podejmie Wisłę Płock.

Darmowy typ, analiza, stream z LOTTO Ekstraklasy

Darmowy typ, analiza, stream z LOTTO Ekstraklasy

Nie da się ukryć, że Górnik do tego pojedynku przystąpi w bardzo dobrych humorach, bowiem po zwycięstwie nad nad Miedzią Legnica ten zespół zapewnił sobie utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie. Obecnie zespół Brosza ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Co ciekawe na siódmej pozycji sklasyfikowana jest ekipa Wisły Płock, z którą dzisiaj Górnik zagra. Nafciarze do ostatniej kolejce będą walczyli o utrzymanie się w lidze. Fakt, że mają jednie gorszy bilans bramkowy od Miedzi Legnica sprawia, że nie zajmują miejsca w strefie spadkowej.

W dodatku nie można zapominać, że Miedź Legnica i Śląsk Wrocław, czyli najwięksi rywale Wisły w kontekście utrzymania się w lidze zmierzą się w spotkaniu bezpośrednim! Więc wiadomo, że ktoś straci punkty.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Wisła w ostatnich pojedynkach się zacięła. Mają problemy z wygraniem. Jednak myśląc o utrzymaniu się w lidze nie mogą sobie pozwolić na żadną stratę punktów” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Nie da się ukryć, że goście do tego pojedynku przystąpią bardzo zmotywowani. Możliwości na pewno na wygranie tego spotkania posiadają i to bardzo duże. Warto przecież jest podkreślić, że w składzie mają doświadczonych zawodników. Bowiem od pierwszej minuty z pewnością zagrają Furman, Szwach czy Zawada. Chociaż w ostatnich tygodniach największym problemem tego zespołu jest defensywa. Tracili w ostatnich tygodniach regularnie bramki. Myśląc o wygraniu na pewno muszą zagrać znacznie lepiej w defensywie.

Gospodarze cel na ten sezon osiągnęli i nie da się ukryć, że są w bardzo dobrych humorach, bo jeszcze nie tak dawno wydawało się, że mogą spaść z ligi. Jednak w ostatnich bojach regularnie wygrywali. Chociaż też trudno jest uwierzyć, żeby odpuścili w tym spotkaniu. Tym bardziej, że podobnie jak gospodarze bardzo dobrze radzą sobie w ofensywie, gdzie prym wiedzie Angulo, który strzelił dwadzieścia dwie bramki.

Reasumując, na pewno zapowiada się ciekawe spotkanie, gdzie walki od pierwszej minuty nie zabraknie. Wisła Płock myśląc o utrzymaniu nie może sobie pozwolić na stratę punktów w tym boju.

Spotkanie Górnik Zabrze – Wisła Płock można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Górnik Zabrze – Wisła PłockDNB 21.88Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia z LOTTO Ekstraklasy: Arka Gdynia – Wisła Kraków – 13 maja (poniedziałek)
Następny artykułTyp dnia LOTTO Ekstraklasa: Pogon Szczecin – Piast Gliwice – 15 maja (środa)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.