Jedno z bardziej ciekawszych spotkań pierwszej rundy turnieju w Estoril będzie to konfrontacja pomiędzy Mayerem, a Lajovicem. Zapowiada się ciekawy pojedynek, ale górą ostatecznie powinien być ten drugi.

Darmowy typ, analia, stream na turniej tenisowy ATP Estoril

Darmowy typ, analia, stream na turniej tenisowy ATP Estoril

Mayer obecnie zajmuje sześćdziesiąte drugie miejsce w rankingu ATP. Ten zawodnik w minionych latach dobrze radził sobie na mączce, ale w obecnych rozgrywkach już tak nie jest. Występował w sześciu turniejach na clayu w tym roku i najlepszy sukces tego zawodnika to druga runda.

Lecz trzeba podkreślić, że jak nawet wygrywał to nic wybitnego nie pokazywał. Jak to chociażby było w Barcelonie, gdzie to stoczył bardzo zacięty pojedynek z Copilem. Mayer był zdecydowany faworytem tego pojedynku, ale ne był wstanie tego potwierdzić na korcie.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Warto jest podkreślić, że wcześniej przegrywał swoje pojedynki chociażby z Oioyrinem, Garinem czy Minarem.

Lajović natomiast znajduje się znacznie lepszej pozycji przed tym turniejem. Nie tylko, że jet sklasyfikowany znacznie wyżej, bo jest to obecnie dwudziesta trzecia rakieta męskiego tenisa.

A przede wszystkim temu, że ma za sobą kapitalny turniej w Monte Carlo. Chyba sam się nie spodziewał, że dojdzie do finału tej imprezy. Po drodze ogrywał takich zawodników jak Jaziri, Goffina, Thiema, Sonego oraz Medvedeva. Warto jest podkreślić, że w każdym z tych pojedynków nie stracił nawet jednego seta! Zatrzymał go dopiero Foggini.

Lajovic po takim występie na pewno czuje się bardzo pewne i dobrze. Liczy na kolejny swój bardzo dobry występ. Tym bardziej, że swoje największe sukcesy ten zawodnika osiąga właśnie na mączce.

Reasumując, Mayer nic wybitnego w tym sezonie nie pokazuje. Nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. Zupełnie inaczej wygląda to po stronie Lajovca, który nie tylko jest w gazie, ale i na mączce co rok notuje dobre wyniki.

Spotkanie Mayer – Lajovic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Mayer – Lajovic21.62Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska
Następny artykułLigue 1: Rennes – Monaco (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.