Trzeba przyznać, że spotkanie pomiędzy Tsitsipasem, a Sinnerem ma jednego faworyta. Jest im Grek, który nie powinien mieć problemów z wygraniem tego boju.

Darmowy typ, analiza, stream na turniej ATP Rzym

Darmowy typ, analiza, stream na turniej ATP Rzym

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Co chyba najlepiej pokazuje ranking ATP, gdzie Tsitsipas zajmuje siódme miejsce, natomiast Sinner sklasyfikowany jest na dwadzieście sześćdziesiątej trzeciej pozycji.

Po kilku słabszych występach Tsitsipas wraca wreszcie na swoje tory i regularnie wygrywa. Kapitalnie zaprezentował się w Estotil, gdzie wygrał turniej tracąc zaledwie jednego seta. Następnie w mocno obsadzonym turnieju w Madrycie doszedł do finału, gdzie to ogrywał chociażby Nadala czy Zvereva. Warto jest jednak podkreślić, że dzień przerwy jaki był w środę na pewno dla niego by jeszcze bardziej potrzebny i w spokoju mógł wypocząć po Mastersie.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Sinner to jeszcze nie ten poziom co Grek. Z pewnością powalczy z Stefanosem, ale ciężko uwierzyć, żeby z taką formą jaką prezentuje Tsitsi mógł coś zdziałać” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Trzeba podkreślić, że Sinner jeszcze nie prezentuje takiego poziomu, w którym mógłby zaskoczyć swojego rywala. Jeszcze nie ta „liga” można powiedzieć. Myśląc o dobrym wyniku nie może popełniać błędów, a przy stylu Tsitsi ciężko jest to uwierzyć, który potrafi szybko narzucić swój styl gry, a także zdominować rywala. W dodatku wszystko wskazuje, że dzisiaj czeka Greka drugie spotkanie, więc jak najszybciej będzie chciał zakończyć ten mecz.

Zgasza się Sinner potrafi grać, ale zdarzają się mu bardzo proste błędy. Myśląc o zwycięstwie musi mieć duży repertuar zagrań, a w to ciężko jest uwierzyć.

Spotkanie Tsitsipas – Sinner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tsitsipas – SinnerDW 2:01.33Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLotto Ekstraklasa: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia: Braga – Portimonense – 17 maja (piątek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.