Jedno z piątkowych spotkań eliminacyjnych do French Open zostanie rozegrane pomiędzy Bollelim, a Soedą. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ten pierwszy zawodnik i nie powinien mieć on większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.


Pewniaki, typy, analizy, streamy z tenisa

Pewniaki, typy, analizy, streamy z tenisa

Owszem obaj zawodnicy mają swoje najlepsza lata gry już za sobą. Jednak nie da się ukryć, że Włoch jest obecnie lepszym zawodnikiem. Dodatkowo nie można zapominać, że ten pojedynek rozgrywany jest na mączce.

Soeada nawet w swoich najlepszych momentach kariery nie tał na mączce. Wygrana sprawiała mu wielkie problemy. W dodatku grał niewiele razy na tej nawierzchni. Bilans spotkań jego spotkań na clatu przez osiemnaście lat to 20/24!! Więc więcej nie trzeba nic mówić.

Chociaż nie można odebrać dla niego faktu, że sprawił dwie niespodzianki podczas tego turnieju, gdzie to najpierw ograł Bagnisa, zaś w drugiej rundzie De Bekkera. W obu tych meczach nie był faworytem,a je wygrywał. Jednak trzeba też podkreślić, że miał nieco szczęścia, bowiem rywale nieco mu pomogli. Popełniali proste błędy, zarówno Bagnis jak i De Bekker wyglądali jakby swoich spotkań nie chcieli wygrać.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Włoch jest zdecydowanym faworytem tego boju. Spokojnie może wygrać ten mecz w dwóch setach o ile nie zlekceważy rywala i zagra na swoim poziomie” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Bolleli niewątpliwie powinien wykorzystać tutaj swoje ogamie na mączce i to powinno dla niego wystarczyć w zanotowaniu wygranej. W dwóch spotkaniach podczas kwalifikacji, gdzie to najpierw w ograł Majchrzaka. Owszem Polak sprawił spore problemy dla rywala, ale to właśnie górą był Włoch podczas decydujących piłek.

Nieco dłużej mierzył się z Koefper, ale ostatecznie wygrał 2-1. Zabrakło przede wszystkim dla Włocha koncentracji. Pierwszą partię wygrał bardzo pewnie, myślą, że w drugiej będzie podobnie, gdzie to rywal okazał się lepszy. Lecz w decydującej odsłonie potrafił się zmobilizować i pewnie sięgnął po wygraną.

Kwalifikacje do French Open można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Bolleli – SoedaDW 2:01.51STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPewniak dnia z French Open – Travangalia vs Darcis. 23 maja (czwartek)
Następny artykułLigue 1. Nice – Monaco (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.