We wtorek 29 maja rozpoczyna się druga seria spotkań we French Open. Jedno z dzisiejszych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy doświadczonym Wawrninką, a młodym Garinem. Nie da się ukryci, ze zapowiada się ciekawe spotkanie, ale faworyt tego boju jest tylko jeden. Jest im Szwajcar.


Pewniaki, pewne typy, typy bukmacherskie za darmo na French Open (Roland Garros)

Pewniaki, pewne typy, typy bukmacherskie za darmo na French Open (Roland Garros)

Popularny „Stasiek” w ostatnich dwóch turniejach zaprezentował się dosyć przeciętnie. Ponieważ o pojedynków z Goffinem oraz Dzumhurem przystępował jako faworyt, a przegrywał swoje spianato. Chociaż na pewno zaprezentował się tam poniżej swoich możliwości. A przecież tego nikt się nie spodziewał. Tym bardziej, że wcześniej doszedł do ćwierćfinałów Madrycie! Pokonywał tam w dwóch setach Pellę, Herberta oraz Nishikoriego.

Stasiek ma dobrą okazję do rewanżu z poprzedniego sezonu, gdzie to sensacyjnie odpadł w pierwszej rundzie. Tym bardziej, że we wcześniejszych latach notował się solidnie. W 2016 doszedł do półfinału, rok później doszedł do finału. W pierwszej rundzie tego turnieju okazał się lepszy od Kovalika. Wygrywając 3-1.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Garrin owszem posiada spory talent i na pewno jego nie można lekceważyć. Ponieważ zaprezentował się w kilku turniejach bardzo dobrze, jak chociażby Monachium czy Houston. Jednak już był blisko odpadnięcia w pierwszej rundzie tego turnieju. Ponieważ mierzył się z Opelką, gdzie każda partia była niezywkle zacięta. Dwa z trzech setów kończył się po TB.

Teraz Garrina czek na pewno znacznie trudniejsze zadanie, gdzie to przyjdzie mu zmierzyć się z zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem. Do tego dochodzi również dodatkowa presja. Tym bardziej, że Garrin w minionych latach nie przechodzi przez kwalifikacje do tego turnieju.

Reasumując, faworytem tego pojedynku nie da się ukryć, że jest Wawrinką. Jeżeli Szwajcar zagra na swoim poziomie nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Wawrinka – Garin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stroniemeczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wawrinka – Garin11.46Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Bułgaria – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata U20: Polska – Senegal (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.