Można powiedzieć, że zespół Chelsea miał sporo szczęścia losując Slavie, bowiem forma daleka od dobrej jest The Blues, a wszystko wskazuje, że zobaczymy Chelsea w półfinale Ligi Europejskiej.


Darmowy typ, analiza i stream meczu:Chelsea – Slavia Praga 

Darmowy typ, analiza i stream meczu:Chelsea – Slavia Praga 

Przed tygodniem Thwe Blus wygrali 1-0 i zrobili jakże ważny krok w kontekście awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Lecz gra jest na pewno daleka o dobrej zespołu Chelsea. Stać jest ich na znacznie więcej niż to co obecnie pokazują. A zaledwie jeden celny strzał w takim s[potkaniu to na pewno za mało.

Chociaż można być pewnym, że nieco inaczej będzie wyglądać ten pojedynek. Chelsea mimo słabej gry przed własną publicznością regularnie na przestrzeni ostatnich punktuje. I co najważniejsze strzelenia bramki.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Niewątpliwie podczas takich spotkań jak te ważne znacznie ma doświadczenie i potencjał. A to trzeba powiedzieć, że są atuty zespołu Chelsea, która w dodatku rozegra ten pojedynek n własnym obiekcie” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Chociaż trzeba przyznać, że Slavia w pierwszym pojedynku zagrała całkiem poprawnie, ale i tak przegrała swój pojedynek. A nie da się ukryć, że o dobry wynik będzie i jeszcze trudniej w tym boju. Trzeba podkreślić, że na tym etapie rozgrywek ogromne doświadczenie ma doświadczenie jak i zresztą i umiejętności poszczególnych zawodników. A poza tym względem The Blues na pewno góruje nad swoim rywalem. Można być pewnym, że od pierwszej minuty zagrają tacy piłkarze jak Kante, Hazard, Pedro, czy Wilian, którzy powinni poprowadzić swój zespół do awansu.

Największym natomiast atutem Slavii jest kolektyw. Ciężko jest tam znaleźć piłkarza ze sporym doświadczonym, ale jako całość są całkiem dobrym zespołem. Lecz trzeba też podkreślić, że w ostatnich bojach defensywa Chelsea wyglądała przypłocie. Potrafili zachować czyste konto, w szczególności w pojedynkach na własnym obiekcie.

Reasumując, Chelsea maja przewagę z pierwszego boju i teraz mecz na własnym obiekcie nie powinni mieć większych problemów z wywalczeniem sobie sobie awansu. Są znacznie mocniejszą ekipą i powinni to potwierdzić.

Spotkanie  Chelsea – Slavia Praga można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Chelsea – Slavia Pragax21.33STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Lazio – Udinese (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia z Ligue 1: Lyon – Amiens – 19 kwietnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.