Na sobotę zaplamnowano dw aspotkania we włsokiej Serie A, . Jendo z nich będzie to konfrontacj apomiędzy Udinese, a Interem. Nie da się ukryć, że znacznie eopej radzi sobie zespół z San Siro i to własnie ta ekipa ejst faworytem tej rywalizacji.

Udinese zajmuej obecnie ostatnią bezpieczną pozycję dającą urzymanie. Jednak przeaga nad strefą spadkwa wynosi zaledwie czteyr punkty. Owszem ten zespółw ostatnich spotkanaich rfegularnie tracił punkty. Bowiem Udine jest bez zwycięstwa od czterech pojeydbnkó. Zgadza się grali z zmocnymi zespołami, ale również teraz przyjdzie zagrac gospodarzom z jedną z lepszych ekip w lidze. Z pewnścią zespół Udiense będzie chcia wykorztać atut gry na własnym boiekcie, gdzie to mają bilans siedmiu wygranych,c zterech remisów oraz sześciu porażek.

Inter natomiast zajmuje obecnie trzecie miejsce i walczy o grę w Lidze Msitrzów podczas przyszłego sezonu. Szanse a takie osiagnięcie mają i to spore, ale musza regulanrie punktowac, ponieważ przewaga nad piątym zespołęm to cztery punkty. A bezpośrednmie prawo gry w Lidze Mistrzów otryzmują cztery najkespzzezespoły na koniec sezonu. Piłkzr Inter opuszczając mury San Sitro zanotowali dziewięc zwycięstw, trzykrotnie remisowali oraz pięć razy ponosli porazkę.

Gospodarze owsze przegywali z czołowką ekip włsokiej Serie A, ale również trzeba podkeślić, że ta ekipa znaduje się w średniej formie. Owszem na pewno liczxą na zodbycie punktóww tym boju, ale nie bęzie to takie łartqwe. Ponieważ będa musieli poradzić sobie z dobrzeułożonym zespołem Interu. Cięzko jest też uwierzyć, żeby gospodaerze :tworzyli” się na rywala. Dla zespołu Idnese jeden punkt w trakim spotkaniu będzie bardzo cenny.

Inter natomiast po remisie przed tygodniem z Juventrusem chce zdobyć trzy punkty. Możliw,sci ku temu na pewno mają, ponieważ od swoich rywali sązdedecydowanie mocnjiejszym zespołem pod każdym względem. Patrząc na kadrę to również znacznie lepej przemawia za zes[połęm Interu, gdzie to od poierwszej minuty szanse na grę mogą dostać Persisić, Metinez, Politano czy Nainggolan. Każsefo stać jak nie na strzelenie bramki to wypracowanie asyst.

Eipa Interu w czterech z pięciu osatnich spotkań strzelała bramki, ale co ciekawe Udinese ani rano nie zchowało czystego konta w pięciu ostatrnich pojeydnków.

Reasumując, Inter na pewno jest znacznie mocniejszym zepsołem od swoich rywali pod każdhym względem. Piłkarze zz San Siro, jeżeli mgślą o lidze Mistrzów podczasz przyszłego sezonu to takie konfrontacje jak te musza wygrywać.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Europy: Frankfurt – Chelsea (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Bayern – Hannover (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.