Środowe spotkanie pomiędzy Tabilo, a Veselym śmiało można nazwać jako pojedynek zawodników zawodników , trzy dzieli ogromna różnica. To wszystko sprawia, że Czech jest zdecydowanym faworytem tej potyczki i powinien zameldować się w ćwierćfinale.

Tabilo – Vesely: Typ i analiza

Tabilo – Vesely: Typ i analiza

Tabilo to obecnie dwadzieścia trzydziesta ósma rakieta męskiego tenisa. Trzeba podkreślić, że jeszcze ten zawodnik zbytnio nie zasmakował tenisa na najwyższym poziomie, ponieważ jest to jego praktycznie najwyższa pozycja w karierze.

„Tabilo ciężko jest uwierzyć, żeby byłby wstanie przeciwstawić się wyżej notowanemu rywalowi. Tabilo jest dużo lepszym zawodnikiem i powinien to wszystko potwierdzić podczas tej batalii” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Owszem bilans gier na pierwszy rzut oka ma całkiem dobry, ponieważ wygrał dwadzieścia osiem spotkań i piętnaście razy ponosił porażkę. Jednak trzeba odnotować, że te wyniki przede wszystkim wynikają z rezultatów jakie osiągał w ITFach. Podczas ostatnich swoich występów nawet w chelnegerach miał ogromne problemy z wygrywaniem zwycięstwa. Nie dochodził dalej niż do drugiej rundy!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjn

Vesely niewątpliwie liczy na dobry wynik. Przynajmniej taki jaki osiągnął w Libercu, gdzie doszedł do ćwierćfinału. Możliwości ten zawodnik posiada i to bardzo duże. Przecież w najlepszym momencie swojej kariery zajmował nawet trzydzieste drugie miejsce w rankingu ATP.

Mimo przeciętnych wyników prezentował się bardzo dobrze. Chociażby warto jest podkreślić, że w ostatnim czasie ogrywał chociażby takich zawodników jak Zvarev, Cuevas czy Fratangelo.

Reasumując, Vesely jest zdecydowanie mocniejszym zawodnikiem od swojego rywala. Jeżeli zagra na swoim poziomie nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie  Tabilo – Vesely można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tabilo – Vesely21.33STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułUS OPEN: kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Następny artykułKw. EURO 2020: Irlandia – Szwajcaria (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.