Czas na spotkania podczas Szanghaj Master w tenisie. Jedno z pierwszych wtorkowych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Goffinem z Gasquetem. Faworytem tej rywalizacji jest ten pierwszy zawodnik, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Goffin – Gasquet (Typ i analiza)

Goffin – Gasquet (Typ i analiza)

Goffin obecnie zajmuje piętnaste miejsce w rankingu ATP. Popularny Rysiek trzeba powiedzieć, że swoje najlepsza lata gry w tenisa ma już za sobą. Obecnie sklasyfikowany jest na czterdziestej drugiej lokacie w rankingu ATP. I trzeba przyznać, że ciężko jest mu już wskoczyć na wyższy poziom.

Spore zacznie w tym meczu na pewno będzie miała nawierzchnia. Na hardzie dużo lepiej czuje się Goffin i tutaj ma sporą przewagę nad rywalem. Bilans tego zawodnik w tym sezonie to 17/10, zaś Rysiek zanotował pięć wygranych oraz cztery razy przegrywał.

Goffin na hardzie znacznie lepiej czuje się od rywala. W każdym elemencie gry na tej nawierzchni ma sporą przewagę nad rywalem i powinien to potwierdzić podczas tego pojedynku” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Warto jest podkreślić, że obaj zawodnicy w tym sezonie rozegrali już pojedynek na hardzie miało to miejsce w w Cincinnati,. Wówczas Goffin nie miał najmniejszych problemów z wygrana, gdzie wygrał mecz 2-0. Podobnie sytuacja wyglądała podczas rywalizacji w 2017, gdzie David na betonie pewnie wygrał mecz z swoim rywalem.

Również ostatnie wyniki w dużo lepszej sytuacji stawiają Goffina, dla którego nie wyszedł zaledwie jeden turniej. Miało to miejsce w Metz, gdzie przegrał już w pierwszej rundzie. W pozostałych swoich konfrontacjach zanotował czwartą rund W US Open, czy też w poprzednim sezonie doszedł do półfinału w Tokyo.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Gasquet w czterech ostatnich swoich występach wygrał zaledwie jeden mec. Miało to miejsce podczas turnieju w Metz, gdzie w pierwszej rundzie pokonał Granollers-Pujol. W pozostałych swoich występach przegrywał swoje mecze. Miało to miejsce z takimi zawodnikami jak Berrettni Paire czy Thiem.

Reasumując, Goffin jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Jeśli, ten zawodnik zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraniem swoich spotkań.

MeczTypKursBukmacher
Goffin – Gasquet11.45etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBundesliga: Bayern – Hoffenheim (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz towarzyski: Niemcy – Argentyna (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.