Ciężko uwierzyć, żeby Kvtiova ten pojedynek przegrała. Wszystkie atuty ma po swojej stronie, w dodatku broni punktów z poprzedniego sezonu, gdzie wygrała ten turniej. Teraz wszystkie również ma atuty po swojej stronie. Wiele osób uważało, że może odpuścić pojedynek z Azrenką. Jednak Petra potwierdziła bardzo dobrą swoją dyspozycję i bez większych problemów wygrała mecz w dwóch setach.

Białorusinka jedynie w drugiej partii była wstanie powalczyć z Petrą. Dyspozycja Kvitovej jest bardzo dobra. Wygramy w ładnym styl turniej w Sydney. Dobrą dyspozycję również potwierdziła w Australian Open notując finał. Tutaj również ma wszystkie atuty po swojej stronie, żeby wygrać mecz.

Przede wszystkim doświadczenie, ogranie, możliwości to są główne atuty Petry w tym boju. Vekic nic wybitnego nie pokazała. Sezon rozpoczęła całkiem dobrze, bo od półfinału w Brisbane. Jednak w kolejnych bojach było już znacznie gorzej. W Australian Open zanotowała drugą rundę po przegranym spotkaniu z dosyć anonimową zawodniczką Birrelli. W tym turnieju większego wrażenia nie zrobiła.

Ponieważ mierzyła się z rywalkami, gdzie była zdecydowaną faworytką. Wygrane z Bacinszky czy Kudermentovą wrażenia nie robią. Myśląc o dobrym wyniku w tym boju będzie musiała zagrać w każdym elemencie bardzo dobrze. Jednak nie będzie to łatwe do osiągnięcia. Ponieważ Petra jest bardzo wymagająca zawodniczką.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kvitova – Vekic 1 1.30 Forbet

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z tenisa na 31 stycznia (czwartek)
Następny artykułPremier League: Tottenham – Newcastle (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.