O awans do drugiej rundy turnieju w Halle we wtorek powalczą Federer z Milmanem. Trudno jest uwierzyć, żeby ten mecz miał inny przebieg niż zwycięstwo Szwajcara i to w dwóch setach.

Skuteczne, pewne typy z tenisa za darmo

Skuteczne, pewne typy z tenisa za darmo

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo dużą pod każdym względem. Szwajcar przecież jest to żywa legenda tenisa. Zgadza się Roger ma już swoje lata, ale trzeba podkreślić, że poniżej swojego poziomu nie schodzi. Bronią go najlepiej wyniki, gdzie to w każdym swoim występie notuje bardzo dobre.

Mogliśmy go nie tak dawno oglądać na kortach Rolanda Garrosa, gdzie to odpadł w półfinale. Pokonywał kolejnego Sonego, Otte, Ruude, Mayera oraz Wawrinke. Pierwszego seta stracił dopiero z swoim rodakiem. Szwajcar dobrze wie jak ma rozłożyć siły podczas spotkania. Potrafi wyczekać odpowiedni moment pojedynku i wtedy „włącza piąty bieg”.

„Millman gorzej nie mógł trafić podczas tego losowania. W dodatku znajduje się w bardzo słabej dyspozycji, więc trudno jest uwierzyć, żeby był wstanie zagrozić dla swojego rywala” – pisze ekspert twojetypy.pl

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek

Milman owszem zajmuje obecnie pięćdziesiąte siódme miejsce w rankingu ATP, lale od dłuższego czasu jest kompletnie bez formy. Od końcówki kwietnia najlepszy jego wynik to druga runda!

Przed tygodniem występował na kortach w Stuttgarcie, gdzie grał z Brownem. Przegrał mecz nie zdobywając nawet jednego seta. Owszem był blisko jego wygrania w drugiej partii, ale nie był wstanie przełamać przeciwnika i przegrał po TB. Grając teraz z tak solidnym wymagającym zawodnikiem jakim jest Roger będzie niezywkle ciężko mu nawet doprowadzić do TB.

Spotkanie Federer – Millman można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Federer – MillmanFederer – 1,51.35Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułDarmowy typ z tenisa: Cilic vs- Garinr – 17 czerwca (poniedziałek)
Następny artykułTurniej ATP w Halle. Typ dnia Coric vs Sousa – 19 czerwca (środa)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.