Klagenfurt – Villach

Przed nami spotkania trzydziestej drugiej kolejki austriackiej ligi hokeja na lodzie EBEL. W jednym z piątkowych pojedynków dojdzie do konfrontacji pomiędzy zespołami Klagenfurt, a Villach.

Jak zobaczymy na układ w tabeli to ten mecz ma tylko jednego faworyta są nim gospodarze. Ekipa KAC zajmuje czwarte miejsce w lidze zajmuje pięćdziesiąte czwarte miejsce. Potencjał na pewno mają na zajęcie czołowych lig. Mają o co walczyć, ponieważ strata do wicelidera wynosi zaledwie dwa punkty.

Po drugiej stronie ligowej tabeli znajduje się zespół Villach, który z dorobkiem dwudziestu czterech punktów sklasyfikowany jest na jedenastej pozycji.

Gospodarze na pewno spokojnie mogą wywalczyć wyższe miejsca na koniec rundy zasadniczej. A tym bardziej, że mają dwa punkty straty do wicelidera i jedno spotkanie do rozegrania więcej. Z pewnością będą chcieli wykorzystać tutaj atut gry na własnej tafli lodu, gdzie to w tym sezonie zanotowali jedenaście wygranych i czterokrotnie przegrywali.

I z pewnością liczą wreszcie na wygrywanie seriami, bo tego w ostatnim czasie brakowało. Możliwości ku temu mają, co zresztą nie raz potwierdzili to w tym sezonie, a w szczególności na własnym lodowisku. Ogrywali przed własną publicznością, m.in. takie zespoły jak Lin, Salzburg, Viillach.

Ekipa gości jak od początku sezonu nic wybitnego nie pokazują. Fakt, że w najlepszym przypadku uda im się utrzymać obecną pozycję jest tego najlepszym dowodem. Chociaż przewaga nad Zagrzebiem wynosi trzy punkty, a zespół Villach ma rozegrane dwa spotkania więcej.

Ponadto kadrowo również znacznie lepiej wyglądają gospodarze, którzy powinni tutaj od początku zacząć atakować bramkę rywala. A mają przecież kim straszyć. Zdecydowanym liderem tego zespołu jest Petersen, który w dodatku jest czołowym zawodnikiem ligi w klasyfikacji kanadyjskiej. A są przecież jeszcze Wahl, Koch, Comrie czy Bischofberger, którzy powinni zdobyć również punkty w tym boju.

Pojedynki bezpośrednie przemawiają za gospodarzy. W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą dwukrotnie, gdzie obie drużyny podzieliły się po jednym zwycięstwie. Lecz ciężko tutaj uwierzyć w innym wynik niż wygrana KAC.

MeczTypKursBukmacher
Klagenfurt – Villach11.44Etoto

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp na czwartek 27 grudnia
Następny artykułForbet zwiększa wygrane
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.