CSKA – Niżnekamsk

Drużyna CSKA Moskwa przystąpi jako zdecydowany faworyt do spotkania z Niżnekamsk. Można powiedzieć zdecydowanie, że jest ogromna różnica klas pomiędzy tymi dwoma zespołami. Wszystkie atuty gospodarze mają tutaj po swojej stronie i muszą to potwierdzić na własnym lodowisku.

CSKA obecnie zajmuje pierwsze miejsce na zachodzie i ma już sześc punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli. Na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali czternaście wygranych i trzykrotnie ponosili porażkę. Warto jest odnotować, ze podczas tych pojedynków stracili zaledwie dwadzieścia bramek!! Ponadto w każdym z ostatnich pięciu pojedynków na własnej tafli lodu pewnie wygrywali.

Niżnekamsk to drużyna, która zajmuje dziesiąte miejsce na wschodzie mając trzydzieści cztery punktem. Podczas spotkań wyjazdowych zanotowali do tej pory dziewięć wygranych i dziesięć przegranych. Co i tak jest jednym z gorszych wyników w lidze.

Cel gości to na pewno wywalczenie sobie prawa gry w playoffach. Nie będzie to na pewno łatwe, ponieważ strata do ósmej drużyny wynosi pięć punktów. A co tutaj dużo mówić ekipa Niżnekamsk gra w kratkę. Ostatnia dyspozycja tego zespołu nie jest za dobra. Ponieważ wygrali tylko jedno z pięciu spotkań. A co istotne ostatnie trzy potyczki rozgrywali na własnej tafli lodu gdzie to wygrywali.

Największym problemem gospodarzy jest defensywa. Tracą sporą ilość bramek co nie stawia ich w dobrej sytuacji przed dzisiejszym bojem. Ponieważ CSKA w ofensywie ma kim straszyć, a mało tego. Nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych i to przekłada się na bramki. Mają kim straszyć, ponieważ szansę gry na pewno dostaną Grigorenko, Vay, Kapirov czy Okulov, którzy powinni spokojnie zdobyć punkty w dzisiejszym boju.

MeczTypKursBukmacher
CSKA – Niżnekamsk 11.33Etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na niedzielę 23 grudnia
Następny artykułWiększe wygrana z LvBet
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.