Tottenham – Wolves

Tottenham nie powinien mieć większych problemów, aby zdobyć trzy punkty. Rywalem Kogutów w sobotnich spotkaniu będzie ekipa Wolves. Nie da się ukryc, że faworytem są gospodarze.

Tottenham obecnie zajmuje drugie miejsce w lidze mając czterdzieści pięć punktów. Koguty grając na własnym obiekcie zanotowali sześć zwycięstw i dwukrotnie przegrywali.

Wolves to obecnie jedenasta drużyna w lidze z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów. W pojedynkach wyjazdowych ta ekipa zanotowała solidarnie po trzy wygrane, remisy oraz przegrane.

Sytuacja Tottenhamu walczy o Mistrzostwo Anglii. Nie będzie to łatwe do osiągnięcia, ale trzeba przyznać, że miejsca w TOP 4 spokojnie mogą wywalczyć. A ciężko będzie ich zatrzymać, ponieważ wygrali wszystkie pięć ostatnie spotkań. Koguty nie mieli żadnych problemów z wygrywaniem spotkań. Najpierw pewnie rozjechali Everton 6-2 oraz 5-0 z Bournemouth.

Pamiętaj, że możesz powiększyć swoją wygraną przez typowanie angielskiej Premier League.

Można być pewnym, że od początku spotkania narzucą swój styl gry i będą chcieli zdominować rywala. Możliwości ku temu mają, a ponadto znajdują się w gazie. Z taką kulturą i jakością gry jaką prezentowali w ostatnich meczach bez najmniejszych problemach.

A mają kim straszyć rywali. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Kane, który strzelił w tym sezonie już dwanaście bramek. A nie można zapominać o takich jeszcze piłkarzach jak Son, Lucas, Lamela czy Ali, którzy powinni poprowadzić swój zespół pod wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Tottenham – Wolves11.45Etoto

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBonus od LvBet na Wirtualny Sport
Następny artykułTyp dnia Southampton – Manchester City – niedziela 30 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.