Liverpool – Newcastle

Przynajmniej na papierze żadnych problemów z zanotowaniem wygranej nie powinna mieć drużyna Liverpoolu, która na własnym obiekcie podejmie Newcastle. Wszystko przemawia za gospodarzami i jak nie zlekceważą rywali nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranej.

The Reds obecnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze z dorobkiem czterdziestu ośmiu punktów. Sroki natomiast sklasyfikowani są po drugiej stronie ligowej tabeli. A dokładnie mówiąc na piętnastej pozycji mając siedem oczek.

Podopieczni Kloppa można powiedzieć, że zaliczani są do głównych faworytów, aby zdobyć Mistrzostwo Anglii. Na pewno stać ich na takie osiągnięcie, ale druga przed nimi bardzo długa. Pierwszy warunek, to nie mogą trafić punktów z takimi rywalami jak Newcaslte i to na własnym obiekcie. Formę jaką prezentują jest kapitalna, ponieważ wygrali wszystkie ostatnie pięć spotkań.

Na przestrzeni ostatnich pojedynków nie mieli żadnych problemów, aby zanotować wygrana. Nie ma se czemu dziwić jak mają w swoim składzie kapitalnych zawodników jak Salah, czy Mane, którzy z pewnością dadzą się we znali rywalom. a przecież nie można jeszcze zapominać o Shaqirim, Firminoo czy Milnerze.

Sroki nic wybitego nie pokazują w tym sezonie. I można powiedzieć, ze będą walczyć o utrzymanie się w lidze. Przewaga zaledwie pięciu punktów nad drugą strefą spadkową to potwierdza. Ponadto wgrywanie pojedynki przychodzi z wielkim trudem, bowiem tylko zanotowali jedną wygraną w pięciu bojach. Bierze się to z tego, że mają jedną z najsłabszych defensyw w lidze, strzelili do tej pory czternaście bramek.

Jeżeli ekipa Koppa zaprezentuje swój poziom w tym pojedynku to już spokojnie na pierwszą połowę mogą schodzić mając przewagę przynajmniej jednej bramki.

MeczTypKursBukmacher
Liverpool – Newcastle Liverpool -1.51.40LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp na wtorek 25 grudnia
Następny artykułGotówka za zalogowanie się na stronę Forbet
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.