Zvezda Chekhov – CSK VVS

Ostatnie wtorkowe spotkanie w lidze rosyjskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy Zvezda Chekhov, a CSK VVS.

Gospodarze obecnie zajmują dwudzieste pierwsze miejsce w lidze mając trzydzieści pięć punktów. Hokeiści Zvezdy grając na własnym lodowisku zanotowali czternaście wygranych oraz trzykrotnie przegrywali. I można być pewnym, że będą chcieli wykorzystać atut gry na własnej tafli lodu w tym boju.

CSK natomiast zajmuje dwudzieste pierwsze miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem trzydziestu pięciu punktów. Jak zobaczymy na pojedynki wyjazdowe to sięgnęli po pięć wygranych oraz dwanaście razy ponosili porażkę.

Obecna forma również przemawia za gospodarzami, którzy w dodatku do tego pojedynku przystąpią po dwóch pewnych wygranych. Ponadto cały czas mogą jeszcze poprawić swoje miejsce, a jest to istotne w kontekście rozstawienie w fazie playoff.

Goście nic wybitnego nie pokazują. Szansę na grę w playoffach mają, ale to można powiedzieć, że dosyć matematyczne. Ciężko będzie im przebić się przez solidną defensywę gospodarzy. W dodatku bardzo słabo wygląda ich gra w defensywie, gdzie regularnie tracili sporą bramkę.

H2H również przemawia za gospodarzami, którzy wygrali wszystkie trzy pojedynki. Spotkanie październikowy bez najmniejszych problemów wygrał zespół Zvezdy 4-1.

MeczTypKursBukmacher
Zvezda Chekhov – CSK VVS11.46
etoto

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWiększe wygrana z LvBet
Następny artykułTyp na środę 26 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.