Jedno z środowych spotkań w lidze rosyjskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy CSKA, a Magnitogorsk. Faworytami tego boju są gospodarze, którzy można powiedzieć, że nie powinni mieć większych problemów z zanotowanie wygranej.

CSKA obecnie jest to pierwsza drużyna na zachodzie. Gospodarze są na dobrej drodze do wygrania rundy zasadniczej w swojej konferencji, ale w dalszym ciągu muszą punktować. A spokojnie stać ich na wygraną w tym boju. Przede wszystkim przez fakt, że grają na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali w tym sezonie dziewiętnaście wygranych i trzykrotnie przegrywali.

Zespół Magnitogorska zajmuje obecnie czwarte miejsce na wschodzie. Możliwości, aby wskoczyć do pierwszej trójki na pewno posiadają. W ostatnich pojedynkach regularnie wygrywali, ponieważ na pięć spotkań, zanotowali pięć zwycięstw. Chociaż w tym boju będzie im niezwykle trudno potrzymać zwycięską passę.

Przede wszystkim, że grają na wyjeździe, gdzie to w tym sezonie zanotowali szesnaście wygranych i siedem razy ponosili porażkę. Do tego dochodzi fakt, że jak wygrywali swoje potyczki to były to zwycięstwa z dosyć przeciętnymi ekipami. Głównie z dolnej części tabeli.

Hokeiści zespołu Magnitogorska myśląc o dobrym wyniku w tym pojedynku na pewno muszą zagrać znacznie lepiej w defensywie. Owszem nie mają większych problemów ze strzeleniem bramek, podobnie jak gospodarze. Lecz to właśnie drużyna CSKA w obronie radzi sobie znacznie lepiej. Drużyna z stolicy Rosji straciła połowę mniej bramek ot swoich rywali!

Zapowiada się dosyć ciekawy bój, ale patrząc na to, ze CSKA gra u siebie, a do tego w obronie radzą sobie znacznie lepiej to ten pojedynek powinni wygrać bez większych problemów.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
CSKA – Magnitogorsk 1 1.55 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z piłki nożnej – 14 stycznia (poniedziałek)
Następny artykułTypy dnia na 16 stycznia (środa)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.