Przed nami zmagania dwudziestej szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasy. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję swoim graczom. Ponieważ za poprawne wytypowanie ośmiu rezultatów naszej ligi gracz otrzyma 15 000 PLN!

Bonus, promocja na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN

Bonus, promocja, konkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN

W konkursie mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym dokonali u tego operatora minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Bowiem wystarczy, że zawrzeć kupon za minimum 10 PLN. Będą na nim znajdować się jedynie zdarzenia ze spotkań dwudziestej szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Należy jednak pamiętać, że bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia 1 x 2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości).

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

A trzeba oddać typy na poniższe mecze:

Wisła Płock – Pogoń Szczecin Piątek 18:00
Lech Poznań – Górnik Zabrze Piątek 20:30
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce Sobota 15:00
Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk Sobota 18:00
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław Sobota 20:30
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia Niedziela 15:30
Piast Gliwice – Miedź Legnica Niedziela 15:30
Wisła Kraków – Cracovia Kraków Niedziela 18:00

Trzeba też pamiętać, ze kupon najpóźniej może być zawarty w piątek 15 marca do godz. 17:59, czyli momentu rozpoczęcia się pierwszego pojedynku.

Każdy gracz w tym konkursie może oddać maksymalnie cztery kupony. Lecz można otrzymać tylko jeden bonus. Z promocji natomiast są wykluczone kupony zawarte za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcją Cash-Out.

Nagrody podczas tego konkursu są okazałe. Ponieważ typer, który wytypuje poprawnie dziesięć spotkań może liczyć na nagrodę główną, która wynosi 15 000 PLN. Bukmacher dopuszcza również graczy, którym przytrafią się błędy. Ponieważ przy jednym błędzie na konto trafi 3 000 PLN, zaś przy dwóch pomyłka 10 PLN.

Ewentualny bonus od bukmachera LVbet trafi na konta gracza w dniu 18.03.19 do godziny 17:00.

Bonus będzie można wypłacić jeżeli dokonamy jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLigue 1: Lille – Monaco- 15 marca
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa Legia Warszawa vs Śląsk Wrocław – 16 marca
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.