Już w niedzielę – 17 marca o godz. 6:10 czasu polskiego rozpocznie się pierwszy w tym sezonie wyścig F1, w którym wystąpi, m.in. Robert Kubica. W związku z tym bukmacher ma promocję dla swoich graczy, w której to rozda łącznie dziesięć nagród po 200 PLN każda.

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

Udział w promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Głównym wyznacznikiem wzięcia działu w tej promocji jest zawarcie kuponu najpóźniej do niedzieli – 17 marca do godz. 6:10. Na kuponie natomiast muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, w tym jedno z GP Australii w F1. Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Jednak należy pamiętać o tym, że w tej promocji bukmacher wyklucza całkowicie granie freebetami bądź innymi środkami własnymi.

Nagrodami są bony w wysokości 200 PLN każdy. Trafią one do graczy bukmachera Fortuna, których kupony będą z najwyższym kursem całkowitym, a także zostaną rozliczone jako wygrane.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLa Liga: Real Madryt – Celta Vigo (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Betis – Barcelona – 17 marca
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.