Lechia – Legia 
Pojedynek pomiędzy Lechią Gdańsk, a Legią Warszawa śmiało można nazwać jako hit osiemnastej kolejki, a nawet może i rundy. Lechia od początku sezonu bardzo dobrze prezentuje się pod wodzą Stokowca, którzy ułożył ten zespół. I można powiedzieć, że wreszcie zaczyna grać na takim poziomie Lechia co od nich każdy oczekuje. Obecnie mają już pięć punktów przewagi nad drugim zespołem, a tą ekipą jest właśnie Legia. Niewątpliwie większym atutem Wojskowych jest doświadczenie. Jednak Legia ma swoje problemy, doszło już do zmiany trenera, a Sa Pinto w dalszym ciągu walczy o jak najlepsze ustawienie swojej drużyny. Potencjał niewątpliwie Legia ma ogromny. Jak zobaczymy na piłkarzy to również są lepsi w drużynie gości, gdzie to szansę gry od pierwsze minuty z pewnością dostaną Carlos, Cafu, Kucharczyk, Kante czy Hlousek, którzy powinni dać się we znaki i to znacząco rywalom. Mecz powinien być wyrównany, a podział punktów z pewnością zadowoli drużyny.

Huesca – Real

Można spodziewać, że będzie to spotkanie jednostronne, w którym od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego powinni przeważać piłkarze Realu Madryt. Wszystkie atuty mają po swojej stronie, pozostaje potwierdzić je na boisku.

Latina – Sora 

Latina sąsiaduje z Sorą w ligowej tabeli. Jednak gospodarze mają dobrą okazję, aby odskoczyć od rywali. Muszą tutaj przede wszystkim wykorzystać fakt, że Sora gra na wyjeździe, a gra tego zespołu poza własną halą kompletnie się nie układ. Popełniają proste błędy, ciężko im wskoczyć na wyższy poziom. Wygrane zaledwie trzy sety w czterech pojedynkach chyba są najlepszym dowodem. Latina na własnej hali do tej pory zanotowała trzy zwycięstwa i dwie porażki i tym samym mają dobrą okazję, żeby ten bilans poprawić. Warto jest również spojrzeć na pojedynki H2H, gdzie w ostatnich latach te drużyny grały ze sobą cztery razy, a wszystkie pojedynki wygrywała drużyna Latiny.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
 Lechia – Legia x2 1.45 LvBet
Huesca – Real Madryt BTS – NIE 1.35 FORBET
Latina – Sora 1 1.30 FORTUNA
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy 8 grudnia
Następny artykułTypy na 10.12 – poniedziałek
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.