Kloten – Winterthur

Można powiedzieć zdecydowanie, że ten mecz ma tylko jednego faworyta, a jest im zespół Kloten. WIdać, że gospodarze pomału się odbudowują po serii przegranych pojedynków. Pewnie wygrali spotkania z Chaux-de-Fonds i Langenthal. Teraz również nie powinni mieć żadnych problemów tym bardziej, że zagrają na własnym lodowisku, gdzie w tym sezonie zanotowali dziesięć wygranych i sześć razy ponosili porażkę. Największym atutem gospodarzy jest atak, jedynie zespół Olten strzelił od nich więcej goli. Można być pewnym, że również i w tym boju zaatakują bramkę rywali i będą strzelać gole. A mają przecież kim straszyć swoich przeciwników, ponieważ od początku powinni zagrać Sutter, Fuglister, MacMurchy czy Kellenberger, których co tutaj dużo mówić spokojnie stać na zdobycie punktów.

Drużyna Winterthur należy do najsłabszych drużyn w lidze. Szans już na poprawę swoich miejsc nie mają, ponieważ strata do dziewiątej drużyny wynosi, aż dwadzieścia punktów. Sprawili sporą niespodziankę w ostatnim pojedynku, ogrywając Olten. Ale widać było, ze rywale im się podłożyli niż oni zagrali jakiś super pojedynek. Dzisiejszy mecz rozegrają na wyjeździe, gdzie to zanotowali dwie wygrane i czternaście razy przegrywali. Gospodarze maja o co walczyć, ponieważ mają spore szanse nawet na drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej, do której to pozycji tracą pięć punktów, a mają dwa zaległe spotkania do rozegrania.

Prostojov – Benatky

Spotkanie, które można powiedzieć, że ma jednego faworyta. Jest im drużyna gospodarzy, które obecnie zajmuje szóste miejsce w lidze. Zespół Prostojov cały czas nie może być pewny utrzymania swojej pozycji w playoffach. Owszem zajmuje szóste miejsce, ale przewaga nad dziewiątą drużyną wynosi zaledwie pięć punktów. Największym atutem gospodarzy tego boju będzie gra na własnym lodowisku. Bowiem jak zdobywają punkty w ostatnim czasie to przede wszystkim na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali szesnaście wygranych i pięciokrotnie przegrywali. Kadrowo również stją bardzo dobrze, ponieważ w swoich szeregach mają chociażby takich zawodników jak Divisek, Racuk, Nouza czy Zalcik. A Ci hokeiści należą do czołówki zawodników klasyfikacji kanadyjskiej w lidze.

Benatky natomiast to drużyna, która już w tym sezonie trzeba powiedzieć zdecydowanie zbyt dużo nie ugra. Można śmiało już powiedzieć, że sezon zakończa na trzynastym miejscu, bowiem strata do dwunastej drużyny jest pokaźna, a z drugiej strony mają sporą przewagę nad czternasty zespołem. Jeżeli idzie o pojedynki wyjazdowe tego zespołu to zanotowali sześć wygranych i trzynaście razy ponosili porażkę. Przegrali dwa ostatnie pojedynki najpierw z Przerów, a później z Ceske. Teraz również ciężko znaleźć atut za nimi przemawiający, ponieważ w tym te drużyny grały ze sobą trzykrotnie i dwa razy wygrają ekipa Prosjotov. Pojedynki bezpośrednie również i to zdecydowanie przemawiają za drużyna gospodarzy tego boju.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kloten – Winterthur Kloten-1.5 1.44 Fortuna
Prostojov – Benatky 1 1.45 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp z hokeja na 15 stycznia (wtorek)
Następny artykułTypy z tenisa na 17 stycznia (czwartek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.