Kasatkina – Sharapova

Owszem Kasatkina posiada ogromny potencjał i talent, mimo, że ma dopiero dwadzieścia dwa lata. Jednak po drugiej stronie pojawi się doświadczona i głodna sukcesów Sharapova. W dodatku Maria cały czas ma co udowodnić. Jak dobrze wiadomo miała przerwę przez doping.

Chce wrócić do najlepszych swoich lat, ale jeszcze jej trochę brakuje do tamtej dyspozycji. Nie mniej jednak możliwości ma ogromne. Co zresztą okazała w tym roku. Notując dobre wyniki Shejzen oraz Australian Open. W pierwszej rundzie tego turnieju przyszło jej zmierzyć się z Gavrilovą. Spotkanie wygrała Maria 2-0 i to bez najmniejszych problemów.

Kasatkina jeszcze nie można wskoczyć na odpowiednie tory. Brakuje jeszcze jej pewności siebie. Co zresztą było widać podczas każdego turnieju w tym roku. Ponieważ w Brisbane, Sydney oraz Australian Open przegrywała w pierwszych rundach.

Kolejno musiała uznać wyższość takich zawodników jak Birrell, Sasnovich oraz Bacinszky. Jedynie z tą pierwszą zawodniczką była wstanie powalczyć i ugrać seta. Widać, że nie jest w najlepszej formie i dyspozycji. Maria grając na swoim poziomie spokojnie powinna ten mecz wygrać.

Kvitova – Azarenka

Kilka lat temu jeszcze byłyby to hit. Jednak w dzisiejszych czasach zdecydowaną zdecydowaną faworytką tego boju jest Petra i nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną. Petra znajduje się w gazie. Wygrany turniej w Sydney i gra w finale w Australian Open jest tego najlepszym dowodem. Grając nawet na hali osiągała w ostatnich latach znacznie lepsze wyniki. Możliwości, czy potencjał obecnie przemawia zdecydowanie za Czeszką. Do tego jest zawodniczką leworęczną co daje jej tutaj również przewaga.

Azarenka w tym roku nic wybitnego nie pokazuje. W Aucklad odpadła w pierwszej rundzie, podobnie zresztą było w Australian Open. W tej potyczce będzie jej również niezwykle ciężko nawiązać walkę z rywalką. W pierwszej rundzie przyszło jej grać z Gasparyan, gdzie wygrała 2-0 z Gasparyan. Owszem był to dobry pojedynek w jej wykonaniu, ale rywalka nic wybitnego nie pokazała. Teraz czeka ją zdecydowanie trudniejsza przeprawa.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kasatkina – Sharapova 2 1.33 Forbet
Kvitova – Azarenka 1 1.30 Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na wtorek 29 stycznia z piłki nożnej
Następny artykułTypy z tenisa na 31 stycznia (czwartek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.