Będzin – Katowice

Na poniedziałek zaplanowano jedno spotkanie w Pluslidze, gdzie to MKS Będzin podejmie GKS Katowice. Ciężko spodziewać sie, żeby były o jednostronyn pojedynek, ponieważ są to drużyny, które znajdują się w dolnej cześci tabeli, prezentując podobny poziom gry. W gorszym nieco położeniu są gospodarze, którzy z zaledwie jedną wygraną znajdują się na ostatniej pozycji. Jednak trzeba przyznać, że w każdym ze spotkań na własnym parkiecie wygrali przynajmniej jednego seta! Mało tego postraszyli chociażby JSW, gdzie przegrali po TB. Ponadto z takimi drużynami jak ONICO, ZAKSA czy Lubin byli wstanie urwać po jednym secie. Katowice na papierze są nieco lepszym zespołem, ale będą chcieli wygrać ten bój. GKS na wyjazdach wygrało tylko jeden mecz, ale również w każdym meczu pokazywali się z dobrej strony. Zapowiada się dosyć wyrównany pojedynek.

Selfoos – Reykjavik

Spotkanie z piłki ręcznej w piłce islandzkiej. Można powiedzieć, że ten pojedynek ma jednego faworyta są nim gospodarze. Jeżeli zawodnicy zespołu Selfoos zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć tutaj żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Różnica pomiędzy tymi zespołami jest dosyć wyraźna, gospodarze są sklasyfikowani na drugiej pozycji dla porównania goście zajmują dziewiąte miejsce. Ekipa Salfoos ma dobrą okazję, na poprawę bilansu gier na własnej hali, gdzie zanotowali po dwie wygrane i remisy, a także raz przegrali. Zespół IR Reykjavik na wyjazdach ma bilans zaledwie po jednej wygranej i remisie oraz trzykrotnie do domu musieli wracać do domu bez chociażby jednego punktu. Również bilans spotkań h2h zdecydowanie przemawia za gospodarzami, którzy wygrali trzy ostatnie pojedynki. I co warto jest podkreślić, że wszystkie te mecze wygrywali bardzo pewnie. Pojedynek wrześniowy wygrała drużyna Selfossu sześcioma bramkami.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Będzin – Katowice Over 184,5 1.85  LvBet
Selfoos – Reykjavik 1 1.40  Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy 9 grudnia – niedziela
Następny artykułTypy na 11.12 wtorek
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.