Frederikshavn – Herlev

Spotkanie w duńskiej lidze hokeja. Ciężko tak naprawdę uwierzyć, że ten pojedynek może zakończyć się innym wynikiem niż zwycięstwem gospodarzy. Różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna, o czym chyba najlepiej świadczy ligowa tabela, gdzie mają dwadzieścia punktów od swoich dzisiejszych rywali. W dodatku znajdują się w lepszej dyspozycji od swoich rywali, wygrali trzy ostatnie boje. Dla porównania przejezdni wygrali zaledwie jeden z pięciu ostatnich pojedynków. Hokeiści zespołu Frederikshavn na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnej tafli lodu, gdzie to wygrali dziewięć razy, a do tego trzykrotnie przegrywali. Zdecydowanie gorzej wygląda to po stronie gości. W dodatku ten mecz wygrają na wyjeździe, gdzie to wygrali zaledwie jeden pojedynek. H2H zdecydowanie po stronie gospodarzy. Pod względem kadrowym Frederikshavn wygląda r również znacznie lepiej. Nic innego nie pozostaje jak to, że gospodarze sięgną po wygraną.

Rodovre – Odense

Kolejne wtorkowe spotkanie w duńskiej lidze hokeja to pojedynek pomiędzy Rodovre z Odense. Obie drużyny znajdują się w dolnej części ligowej tabeli, ale to właśnie gospodarze są tutaj faworytami. Po serii porażek po dogrywce bądź rzutach karnych wreszcie wygrali i to z Aalborgiem. Teraz na pewno będą chcieli sięgnąć po kolejne zwycięstwie. Po pierwsze, że przyjdzie im zagrać z bardzo słabym zespołem. W dodatku ekipa Odense na wyjazdach jeszcze nie wygrała żadnego spotkania. Wszystkie boje w dodatku przegrali w regulaminowym czasie gry. Kolejny problem to gra w defensywie i ofensywie. Do tej pory stracili najwięcej bramek, a w dodatku najmniej strzelili. Kadrowo również lepiej wygląda gospodarze, którzy mają w swoich szeregach takich zawodników jak chociażby: Beyer Carlsen, Klarskov Nielsen, Asperup czy Treijs. Obie te drużyny grały ze sobą w październiku, wówczas wygrała ekipa Rodovre, aż 13:4. O powtórzenie wyniku pewnie będzie niezwykle trudno, ale stać tutaj gospodarzy na zwycięstwo.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Frederikshavn – Herlev 1 1.50  Fortuna
Rodovre – Odense 1 1.55  Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na 10.12 – poniedziałek
Następny artykułPrzegląd promocji bukmacherskich na wtorek 11 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.