Dynamo Kijów – Jablonec

Jedno z czwartkowych spotkań w Lidze Europejskiej zostanie rozegrane na Stadionie Olimpijskim w Kijowie, gdzie to miejscowa drużyna Dynamo podejmie Jablonec.  Nie da się ukryć, że faworytami są tutajgospodarze.

Dynamo na pewno ma większe ambicję niż gra w Lidze Europejskiej. Jednak w tych rozgrywkach radzą sobie bardzo dobrze. Mają już zapewniony awans do kolejnej rundy, a z pewnością będą chcieli go przypieczętować to czwartkową wygraną.

Będzie to bardzo realne, ponieważ przyjdzie im zagrać z bardzo słabym zespołem. Joblonec to ostatnia drużyn w grupie K i nic nie zapowiada, aby Czesi byliby wstanie tutaj znacząco zagrozić bardziej doświadczonej ekipie.

Goście tego boju w dwóch spotkaniach jakie rozegrali w fazie grupowej na wyjeździe ponieśli porażkę. Najpierw musieli uznać wyższość Rennes 2-1, następnie takim samym rezultatem zakończył się ich pojedynek z FC Astaną. Dla porównania zespół Dynama grając przed własną publicznością zanotował najpierw remis z Astaną 2-2, zaś w kolejnym boju nie miał żadnych problemów z pokonaniem Rennes.

Pierwszy pojedynek zakończył się można powiedzieć trochę sensacyjnie, bo remisem 2-2. Teraz z pewnością podopieczni  Khatskevicha będą chcieli przede wszystkim zagrać znacznie lepiej i tym samym wygrać ten bój. Tym bardziej, że doświadczenie, potencjał czy klasa piłkarzy przemawia i to zdecydowanie za gospodarzami.

Krasnojarsk – Gornyak Uchaly  

Od czwartkowego rana czekają nas emocje związane z rosyjską ligą hokeja VHL. Jedno z tych pojedynków zostanie rozegrane pomiędzy Krasnojarsk,a Gornyak Uchaly. Faworytem tego boju są gospodarze, którzy nie powinni mieć tutaj większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Ekipa Krasnojarsk zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli. Celem nadrzędnym tej drużyny jest awans do fazy playoff. Na pewno nie będzie to takie łatwe zadanie tym bardziej, że przewaga nad siedemnastą drużyną jest niewielka. W związku z tym każde zwycięstwo jest bardzo cenne, a tym bardziej z takim zespołem jak Gornyak Uchaly.

Goście są jedną z słabszych drużyn w lidze, odległe, bo aż dwudzieste czwarte miejsce w tabeli jest tego najlepszym dowodem. Chociaż z drugiej strony  strata do miejsc dających grę w playoffach wynosi tylko siedem punktów. Lecz trzeba pamiętać, że w ostatnich meczach poprawili swoją postawę, ponieważ po serii pojedynków bez wygrali kontynuują passę czterech zwycięstw.

W czwartek z pewnością zwycięską drogę przejezdnych będą chcieli przerwać gospodarze. Owszem może hokeiści zespołu Krasnojarsk nic wybitnego nie grają na własnym lodowisk, to natomiast goście notują bardzo słabe wyniki w lidze poza własną taflą lodu, gdzie zanotowali cztery wygrane i trzynaście porażek. Gorszy bilans ma jedynie drużyna Angarsk oraz Heilongjiang. Jak zobaczymy na kadrę obu tych zespołów to gospodarze bardzo dużo zyskują na kolektywnie. Jako całość są groźnym zespołem. Zupełnie inaczej to wygląda u gości, gdzie gra opiera się głównie na Borisenkov. Zapowiada się dosyć ciekawy pojedynek, ale górą powinni być tutaj gospodarze.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Dynami Kijów – Jablonec 1 1.51  Forbet
Krasnojarsk – Gornyak Uchaly 1 1.51  Etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na środę 12 grudnia
Następny artykułTypy na piątek 14 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.