Pogoń Szczecin – Ślask Wrocław

Pierwsze czwartkowe spotkanie w LOTTO Ekstraklasie zostanie rozegrane w Szczecinie, gdzie to Pogoń podejmie Śląsk Wrocław. Faworytem tego boju są gospodarze i to oni powinni sięgnąć po wygraną.

Pogoń to obecnie ósma drużyna w lidze. Jedno jest już pewne, że zakończą pierwsza część sezonu w TOP 8. Chociaż na pewno piłkarze Pogoni mają spory potencjał. Z pewnością Portowcy będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali sześć zwycięstw, dwukrotnie remisowali i tyle razy samo przegrywali. Jednak warto jest podkreślić, że we wszystkich ostatnich pięciu bojach sięgnęli komplet punktów, grając w Szczecinie.

Śląsk trzeba podkreślić jasno i zdecydowanie zawodzi w tym sezonie na całej lini. Potencjał na pewno mają znacznie większy, ale nie są wstanie go wykorzystać. Ponadto w ostatnim czasie doszło do zmiany trenera. Jednak nie wychodzi im to na plus. Jak mieli problemy z wygrywaniem pojedynku tka i nadal mają. Przecież nie zdobyli żadnego kompletu punktów w ostatnich pięciu meczach.

Pogoń bardziej przekonuje swoją grą. Są lepiej ułożoną drużyną. Śląsk natomiast cały czas wygląda w rozsypce. Może na wiosnę zaczną lepiej sobie radzić, ale wątpliwa sprawa, żeby nagle zaczęli grać solidnie.

Lida – Białoruś U20

W czwartek zostanie rozegrana kolejna seria zmagań w lidze białoruskiej hokeja na lodzie. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Lidą, a młoda drużyną Białorusi.

Gospodarze obecnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli. Jest to bardzo dobry pojedynek dla gospodarzy, aby poprawić swój dorobek punktowy. Ponieważ łatwiejszego rywala nie będą mieli. Ponieważ młoda drużyny pod względem doświadczenia, potencjału i jakości gry jest znacznie słabsza od rywali.

W dodatku mają dobrą okazję poprawić swój bilans spotkań na własnym lodowisku. Bowiem wygrane przychodzą im z wielką łatwością. Poza tym drużyna rezerw Białorusi ma ogromne problemy z wygrywaniem spotkań. Nie bierze się to z przypadkowości, ponieważ zawodnicy tego zespołu dopiero zbierają doświadczenie gry na najwyższym poziomie.

Obie drużyny grały ze sobą blisko miesiąc temu, wówczas bez najmniejszych problemów wygrali hokeiści Lidy 4-0 i teraz też powinni pewnie wygrać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Pogoń Szczecin – Ślask Wrocław 1 1.95 Totolotek
Lida – Białoruś U20 1 1.45 Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWiększa wygrana o 7% z LvBet tylko dzisiaj 19 grudnia
Następny artykułTypy na sobotę 22 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.