Inter – Udinese

Spotkanie, które można powiedzieć, że ma jednego faworyta, a są nim gospodarze. Ekipa Interu ma wszystkie atuty po swojej stronie, włącznie z własnym obiektem, więc przynajmniej teoretycznie nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Obie ekipy znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Jeżeli piłkarze Interu myślą o czołowych miejscach na koniec sezonu i mieć prawo gry w Lidze Mistrzów to takie pojedynki jak z Udinese muszą wygrywać.

Za ekipą z San Siro przemawiam, m.in. po pierwsze mają większy potencjał, po drugie grają lepszą piłkę, po trzecie Udinese prezentuje się bardzo słabo w każdym elemencie. Jak nawet postawią „autobus” to i tak Inter spokojnie powinien postrzelać w tym boju.

Legia – Piast

Niewątpliwie jest to jedno z bardziej ciekawszych spotkań dziewiętnastej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Jednak jak już zobaczymy na potencjał jak i możliwości obu zespołów to faworyt jest tylko jeden – Legia.

Piast bardzo dużo zyskuje na kolektywie. Owszem nie mają w swoich szeregach tak dobrze wyszkolonych piłkarzy technicznie jak Lopes, ale jako całość są groźni. Jednak trzeba przyznać, że ma to miejsce głównie na własnym obiekcie. Na wyjazdach gra już tak kolorowo nie wygląda.

Legia mimo, że jest wiceliderem LOTTO Ekstraklasy to nie wykorzystuje swojego całego potencjału. Spokojnie stać ich na znacznie lepszą grą. Chociaż nie można mieć większych pretensji do gry podopiecznych Sa Pinto w pojedynkach na własnym obiekcie. Wojskowi do tego mają dobrą okazję, aby zrewanżować się za ostatnie spotkanie z Lechią, gdzie to zagrali poniżej oczekiwać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Inter – Udinese 1 1.33 LvBet 
Legia – Piast 1 1.57 Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na piątek 14 grudnia
Następny artykułTypy na niedzielę 16 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.