PSG – Nantes  

Jedno z sobotnich spotkań francuskiej Ligue 1 zostanie rozegrane na Parc des Princes, gdzie to miejscowa drużyna PSG podejmie Nantes. Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta są nim gospodarze, którzy nie powinni mieć tutaj większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

PSG obecnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze mając czterdzieści cztery punkty. Kanarki już tak dobrze sobie nie radzą, ponieważ zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia punktów.

Co tutaj dużo mówić PSG jest to czołowa drużyna w lidze i wszystkie pozostałe ekipy przewyższa przynajmniej o jedną klasę swoich rywali. I z pewnością tak samo będzie i teraz, gdzie od początku podopieczni Tuchela będą przeważać. Wszystkie atuty mają po swojej stronie.

Nantes na pewno będzie chciało sprawić niespodziankę i urywać punkty Paryżanom. Jednak trzeba przyznać, że będzie to niezwykle trudne zadanie. Bowiem pod każdym względem są znacznie słabsi, a w dodatku zagrają na wyjeździe.

Mbappe, Neymar to są tylko dwie gwiazdy zespołu PSG. Możliwości gospodarzy są ogromne i powinno to być widoczne w tym meczu.

Atl. Madryt – Espanyol  

W sobotę o godz. 16:00 rozpocznie się spotkanie na Wanda Metropolitano, gdzie to Atletico podejmie Espanyol. Faworyt tego boju jest tylko jeden, rzecz jasna są nim gospodarze.

Atletico zajmuje trzecie miejsce mając trzydzieści jeden punktów. Dla porównania przejezdni sklasyfikowani są dwudziestej pierwszej pozycji. Atletico to czołowa drużyna ligi. Atutem podopiecznych Simeone jest atut gra na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali sześc wygranych oraz dwukrotnie remisowali. Espanyol na wyjazdach natomiast zanotowali jedną wygraną, trzykrotnie remisowali oraz cztery razy przegrywali.

Atletico to ekipa, która walczy o czołowe miejsca na koniec sezonu. Niewątpliwie Barcelona jest poza zasięgiem. Atletico niewątpliwie będzie chciało walczyć o drugą pozycję. Espanyol natomiast po udanym dla siebie początku sezonu notują coraz gorszej wyniki. Z pewnością miejsca w pierwszej dziesiątce będą dla tego zespołu dobrym rezultatem.

Atletico znajduje się w znacznie lepszej dyspozycji. Wygrali trzy z pięciu pojedynków, pozostałe dwa remisowali. W znacznie gorszym położeniu są goście, którzy przegrali wszystkie ostatnie pięć pojedynków.

Nie od dzisiaj wiadomo, że podopieczni Simeone na własnym obiekcie są bardzo groźnym zespołem, który potrafi urwać punkty każdej drużynie. Podobnie będzie i teraz, gdzie piłkarze Atletico nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
PSG – Nantes 21.57Etoto
Atl. Madryt – Espanyol 11.44Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na czwartek 20 grudnia
Następny artykułTypy na niedzielę 23 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.