Paruba – Usti  

Jedno z środowych spotkań w drugiej lidze czeskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy drużynami Porubą, a Usti. Nie da się ukryć,że ten pojedynek ma jednego tylko faworyta, jest im ekipa gospodarzy.

Hokeiści zespołu Poruby jak chcą walczyć o grę w playoffachto na pewno takie spotkanie jak te dzisiejsze na pewno muszą wygrać. Wszystkie aspekty mają po swojej stronie w dodatku grają na własnym lodowisku. A rywala przynajmniej na papierze łatwiejszego już nie przyjdzie im znaleźć.

Owszem zespół Paruby do potęg w żadnym wypadku nie należy,ale co dopiero mówić o drużynie Usti, która wygrała zaledwie siedem spotkań do tej pory. Przegrywają mecz za meczem. Owszem udało im się w ostatnim pojedynku i do dopiero po dogrywce ograć drużynę Frydek – Mistek, ale miało to miejsce na własnym lodowisku. Jak przychodzi zespołowi Usti grać na wyjeździe to mają ogromne problemy z wygraną, gdzie to zanotowali do tej pory zaledwie dwie!!

Gospodarze muszą tutaj głownie zagrać ofensywnie, bowiem największym problem Usti jest obrona tracą regularnie sporą ilość goli i nic nie zapowiada, aby się to zmieniło. A gospodarze potrafią strzelać bramki u siebie, ostatnie wyniki to najlepiej potwierdzają po 3-1 wygrali z Benatykuoraz Budejovicami, a do tego dołożyli zwycięstwo z Slavią 5-1. Jak zagrają na takim poziomie w środowym pojedynku bez najmniejszych problemów powinni wygrać.

K – Vantaa – Koovee  

Spotkanie w fińskiej Mestis ligi hokeja. Patrząc na wyniki tych zespołów do tej pory to właśnie znacznie lepiej radzą sobie gospodarze i to oni nie powinni mieć tutaj żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Drużyna K – Vantaa walczy na pewno o miejsca w TOP 8 i grę w playoffach. Na chwilę obecną sklasyfikowani są na szóstej pozycji mając trzydzieści osiem punktów, ale przewaga nad dziewiątą drużyną wynosi zaledwie trzy oczka.

W zdecydowanie gorszym położeniu znajduje się zespół Koovee,który z dorobkiem zaledwie osiemnastu punktów zamyka ligową tabelę. I co istotne w tym wszystkim nie widać, żadnych przebłysków w ich grze.

Warto jest zwrócić uwagę na obecną dyspozycję tych zespołów,gdzie gospodarze wygrali cztery z pięciu bojów, goście w tym czasie zaledwie raz i to po dogrywce. Istotny jest tutaj także aspekt własnego lodowiska drużyny K – Vantaa. Ponieważ hokeiści Koovee nie potrafią grać na wyjazdach, do tej pory wygrali tylko dwa pojedynki.

Pojedynki H2H również zdecydowanie na korzyść zespołu gospodarzy, którzy wygrali cztery z pięciu potyczek z ekipą Koovee. Ponadto w tym sezonie obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i pewnie dwa razy wygrała drużyna K – Vantaa.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Paruba – Usti 1 1.36 Forbet 
K – Vantaa – Koovee 2 1.55  Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPromocja na Ligę Mistrzów od LvBet!
Następny artykułTypy na czwartek 12 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.