Moenchengladbach – Nurnberg

Można powiedzieć, że gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Wszystkie atuty przemawiają tutaj za gospodarzami, którzy na chwilę obecną zajmują drugie miejsce. Źrebaki niewątpliwe liczą na wywalczenie sobie przepustki gry w europejskich pucharach. A na pewno nie będzie im łatwo utrzymać obecnej pozycji, ponieważ za plecami mają chociażby Bayern Monachium. Źrebaki bardzo dobrze umieją wykorzystać atut gry na Borussia-Park, gdzie z własnego boiska stworzyli twierdzą. Bowiem na siedem spotkań wszystkie je wygrali, a trzeba zwrócić tutaj jeszcze uwagę na bilans bramkowy, który wynosi 21-3. Można być pewnym, ze piłkarze B. Moenchengladbach tutaj od początku spotkania narzucą swój styl gry i będą chcieli wypracować sobie przewagę. A mają kim straszyć, ponieważ od pierwszej minuty powinni zagrać Hazard, Plea czy Hofmann. Potencjał Źrebaki mają spory i jeżeli tutaj zagrają na swoim poziomie to powinni już schodzić po pierwszej połowie wygraną.

Nurnerga to jedna z najsłabszych drużyn w lidze. Jedynie mają więcej o jedno oczko od Hannoveru, który to obecnie zamyka ligową tabelą. Ponadto goście tego pojedynku prezentują bardzo słabą formę, zaledwie jeden punkt zdobyli w pięciu bojach jest tego najlepszym dowodem. A przecież grali z takimi zespołami jak, m.in. Stuttgart, Schalke czy Wilkami, czyli zespołami, które znajdują się znacznie niżej w ligowej tabeli od Źrebaków. Do tego nie można zapominać o fatalnej postawie gości w spotkaniach wyjazdowych, gdzie to zanotowali dwa remisy i pięć porażek. Z pewnością nastawią się tutaj na defensywę, ponieważ dla nich jeden punkt w takim meczu będzie sporym sukcesem. Jednak trudno uwierzyć, żeby gospodarze stracili tutaj punkty.

Gries Oberhoffen – Nantes

Jedno z wtorkowych spotkań we francuskiej Pro B koszykówki zostanie rozegrane pomiędzy drużynami Gries Oberhoffen, a Nantes. Patrząc na wyniki obu tych zespołów, a także możliwości faworytami są tutaj gospodarze.

Gries Oberhoffen obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli, ale spokojnie stać ich na poprawę tej pozycji. Sezon rozpoczęli dosyć przeciętnie, gdzie ponosili porażki, ale widać, że ta drużyna wchodzi już na odpowiednie tory. Cztery wygrane w pięciu potyczkach robią wrażenie. I co istotne w tym wszystkim były to przekonujące zwycięstwa, gdzie nie dawali większych szans rywalom. Podczas ostatniego pojedynku bez najmniejszych problemów pokonali Aix i to na wyjeździe przewagą siedemnastu punktów. Co istotne w tym wszystkim nie byli faworytami tamtego boju. Chociaż można powiedzieć, że umieli wykorzystywać swoje sytuacje. Na pewno spory niedosyt po tamtym pojedynku czuje Zengotitabengoa, który owszem zdobył szesnaście punktów, ale skuteczność z dystansu zawodziła. Teraz na pewno będzie chciał poprawić bilans. A przecież zagrają pewnie od pierwszej minuty Yates czy Forcada, których spokojnie stać na rzucenie tutaj ponad 10 punktów.

Drużyna Nantes liczy tutaj na pewno na przełamanie, ponieważ przegrała dwa ostatnie spotkania. Lecz trzeba przyznać, ze były to niewielkie przegrane, w tym m.in. z Aix. Czyli z zespołem, który bez najmniejszych problemów pokonali gospodarze tego pojedynku, a do tego dołożyli przegraną z Vichy. Jak zobaczymy na grę tego zespołu to rzucają znacznie mniej punktów od najbliższych swoich rywali. Mają najmniej zdobytych punktów z ekip znajdujących się w pierwszej dziesiątce. Największe zagrożenie dla gospodarzy może zrobić Ekperigin, na którym spoczywa gra tego zespołu. Większość piłek jest kierowana do niego, a co istotne umie wywiązywać się z swoich zadań całkiem dobrze. Jednak to gospodarze mają szersza kadrę, grają na własnej hali, a do tego znajdują się w lepszej dyspozycji i to właśnie oni powinni ten mecz wygrać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
  Moenchengladbach – Nurnberg 1 1.42 Forbet
Gries Oberhoffen – Nantes 1 1.46 Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułFreebet od Etoto na poniedziałek 17 grudnia
Następny artykułTypy na środę 19 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.