Monaco – Rytas

Jedno z środowych spotkań w Eurocup zostanie rozegrane pomiędzy Monaco, a Rytas w ramach 1/16 finału tych rozgrywek.

Monaco zmagania rozpoczęło od wyjazdowe porażki z Albą i teraz liczą na przełamanie. Tym bardziej, że po pierwsze są znacznie mocniejszą drużyną od rywali. Grają na własnej hali, gdzie regularnie wygrywali ostatnie mecze. Nie trzeba dużo pisać, że są znacznie mocniejsi od rywali.

Rytas zgodnie z planem wygrało swój pierwszej pojedynek w drugiej rundzie tych rozgrywek z Partizanem. Ale teraz czeka ich znacznie trudniejsza przeprawa. Grając nawet w własnej lidze na wyjazdach wygrane przychodzą z trudnością. A o kolejne zwycięstwo na pewno nie będzie im łatwo w tym boju.

Zenit – Cedevita

Jest to koleje spotkanie w rozgrywkach Eurocup. I można powiedzieć, że jest to kolejny pojedynek, który ma zdecydowanego faworyta, a są nim niewątpliwie gospodarze.

Wszystkie atuty drużyna Zenitu ma po swojej stronie włącznie z własną halą. Rywale na pewno będą chcieli sprawić niespodziankę, ale będzie to niezwykle trudne zadanie.

Pod względem doświadczenia, ogrania na arenie międzynarodowej koszykarze Zenitu są znacznie mocniejsi i powinni to potwierdzić w tym boju.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Monaco – Rytas 1 1.40 Totolotek
Zenit – Cedevita Zenit -3.5 1.45 Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułZvolen – Nove ZamkyTyp dnia 8 stycznia (wtorek)
Następny artykuł20 PLN za rejestrację od Totolotka
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.