Valencia – Gran Canaria

Valencia do najbliższego swojego spotkania przystąpi jako zdecydowany faworyt. Gospodarze cały czas walczą o jak najwyższe miejsca na koniec rundy zasadniczej. Valencia zajmuje szóste miejsce, ale ich strata do drugiej pozycji wynosi zaledwie cztery oczka. Dyspozycja tego zespołu jest bardzo dobra, wygrali cztery z pięciu pojedynków. Wygrane spotkania na własnej hali wygrywali bez żadnych problemów. Nie dawali nawet najmniejszych szans rywalom. I tak samo powinno być również i w tym pojedynku. Gospodarze są w znacznie lepszej dyspozycji od gości.

Największym problemem zespołu Gran Canari jest fakt, że jeszcze nie wygrali żadnego spotkania wyjazdowego. Na siedem pojedynków zanotowali siedem porażek. I co istotne w tym wszystkim były to bardzo wysokie przegrane. Również w ostatnich bojach nie idzie im za dobrze, wygrali tylko dwa z pięciu spotkań.

Cremona – Regiana

Większych problemów z wygraniem swojego spotkania nie powinna mieć dzisiaj drużyna Cremona, która podejmie Regianę. Gospodarze zajmują piąte miejsce w tabeli i walczą o jak najlepszą pozycję w fazie playoff. Spokojnie mogą walczyć nawet o drugie miejsce do której pozycji tracą tylko dwa oczka. Obecna dyspozycja jest bardzo dobra ponieważ wygrali trzy z pięciu spotkań.

Goście znajdują się w znacznie gorszym położeniu i nic wybitnego nie pokazują. Zdobyli zaledwie dziesięć punktów. I co istotne w tym wszystkich większość w meczach na własnym obiekcie, gdzie to raz wygrali i pięciokrotnie przegrywali. Przegrywają poza własną halą wysoko i zdecydowanie. Grają w każdym elemencie dosyć przeciętnie. Nie pokazując nic wybitnego. Jeżeli zaprezentują tułaj podobny poziom to można powiedzieć, że już po pierwszej połowie będą przegrywać i to wyraźnie.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Valencia – Gran Canaria Valencia-4.5 1.35 Fortuna
Cremona – Regiana Cremona-4.5 1.44 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z siatkówki na 12 stycznia (sobota)
Następny artykułTypy z piłki nożnej – 14 stycznia (poniedziałek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.