Burton – Manchester City

Zdecydowanie wszystko zostało rozstrzygnięte już w pierwszym spotkaniu, gdzie to Manchester City wygrał bez najmniejszych problemów 9-0. To najlepiej pokazuje jak ogromna różnica dzieli oba te zespoły. Burton to przecież zespół, który gra codziennie na boiskach Ligue One! Więc przepaść jest ogromna. Z pewnością będą chcieli zaprezentować się znacznie lepiej w pojedynku rewanżowym, ale będzie to niezwykle trudne. Gospodarze tego boju z pewnością wyciągną wnioski z pierwszego spotkania i tutaj będą znaczną większą ilością zawodników się bronić, żeby nie padł podobny wynik.

Można się spodziewać, że goście do tego pojedynku przystąpią w nieco rezerwowym składzie. Jednak nie da się ukryć, że zmiennicy są przynajmniej o trzy klasy lepszym zespołem od gospodarzy. Podczas pierwszego pojedynku piłkarze Burton oddali zaledwie jeden celny strzał. Grając teraz na własnym obiekcie wcale nie powinno być łatwiej. Z pewnością od pierwszej do ostatniej minuty tego boju będą przeważać podopieczni Guardioli.

PSG – Strasbourg

Niewątpliwie jedno z ciekawszych spotkań 1/16 Pucharu Francjii. Jednak ten mecz ma tylko jednego faworyta jest im ekipa Paryżan. Możliwości gospodarze mają znacznie większe od swoich rywali i są lepsi od nich pod każdym względem. PSG jest to nie tylko faworyt tego spotkania, ale i całych tych rozgrywek. Nie ma się czemu dziwić jak są zdecydowanie najmocniejszą ekipą we Francjii. Chociaż trzeba przyznać, że ekipa PSG bywa, że i zawodzi. Jednak z pewnością będą chcieli tutaj wypracować sobie przewagę przez pojedynkiem wyjazdowym. Również i przebieg spotkania nie jest trudny do przewidzenia, gdzie PSG pewnie będzie przeważać i dyktować tempo tego pojedynku.

Strasbourg radzi sobie bardzo dobrze póki co. Umieją wykorzystać swoje szanse. Brakuje w tym zespole takich gwiazd jak są u gospodarzy: Mbappe czy Neymar. Jednak dużo zyskują na kolektywie. Z pewnością piłkarze Strasbourga liczą na powtórkę wyniku z początku grudnia, gdzie to sensacyjnie zremisowali z PSG 1-1. Chociaż trzeba przyznać, że podopieczni Laureya nic wybitnego nie pokazali. Byli tłem dla swoich rywali. Jedynie mieli sporo szczęścia, ponieważ rywale nie umieli wykorzystać stwarzanych dla siebie sytuacji. Jest to spotkanie, w którym różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest dosyć wyraźna. PSG jest znacznie mocniejszą drużyną i jeżeli nie zlekceważy rywali to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną w tym pojedynku.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Burton – Manchester City BTS-NIE 2.00 totolotek
PSG – Strasbourg PSG-1.5 1.50 totolotek

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z tenisa na 22 stycznia (wtorek)
Następny artykułTypy z koszykówki na czwartek – 24 stycznia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.